Plávanie Rybičky v Chorvátskom Grobe

Adresa Rubínová 2161/4, 90025 Chorvátsky Grob Email info@plavanierybicky.sk Telefón +421 940 396 060 Web www.plavanierybicky.sk

Detské plavecké centrum Rybičky organizuje kurzy plávania pre detí od 4 mesiacov do 3 rokov v lokalite Chorvátsky Grob – Čierna Voda.

Detské plavecké centrum Rybičky je novovybudované zariadenie špeciálne určené bábätkám a deťom od 4 mesiacov do 3 rokov v lokalite Chorvátsky Grob – Čierna Voda. Organizujeme kurzy plávania v bazéne s morskou vodou určenom len na plávanie tých najmenších. V našich kurzoch sa venujeme adaptácii dieťaťa na vodné prostredie. Dieťatko sa zoznamuje s vodou, s rôznymi plaveckými hračkami a pomôckami, otužuje sa. Neskôr sa učí základným plaveckým zručnostiam /dýchanie, ponáranie, orientácia pod vodou, skoky do vody, splývanie, atď…./. Všetky tieto zručnosti si osvojuje pomocou detských pesničiek, riekaniek a básničiek v spoločnosti svojich rovesníkov. Vo Vašom dieťatku budeme rozvíjať lásku a rešpekt k vode v bezpečnom prostredí nášho plaveckého centra Rybičky. V našom centre máte možnosť po lekcii plávania využiť aj infrasaunu. Cena jedného kurzu /8 lekcií/ je 120 Euro. Môžte si vybrať, či budete plávať jedenkrát alebo dvakrát týždenne. Tešíme sa na Vás a Vaše deti.:-)

Zdroj: www.plavanierybicky.sk