Novinka na Slovensku pre deti

Adresa Kaštieľska 289, 91951 Špačince Email matej.kollar2@gmail.com Telefón 0919296908 Web www.slintacik.sk

Vaši drobčekovia si zaslúžia štýlové a kvalitné vecičky. Zippy je tá správna voľba 🙂

Anglickú značku ZIPPY založila Nicol Graham, mamička na materskej dovolenke, ktorá šalela zo zapínania dupačiek a pyžamiek na klasické patenty: „Bola som naprosto frustrovaná z obliekania mojej dcérky ! Každodenné prezliekanie a prebaľovanie bolo nočnou morou. Obe s dcérkou sme boli z toho zdĺhavého zapínania a vyzliekania akurát otrávené. Preto som neustále premýšľala – preboha, prečo tie pyžamá nemajú jednoduchý zips ? Urobila som medzi mamičkami vo svojom okolí malý prieskum a všetky privítali môj nápad s nadšením. Tak vznikla značka ZIPPY. Chcela som pomôcť unaveným a zaneprázdneným rodičom.“ ZIPPY je praktické detské oblečenie pre vašich malých slintošov zo 100% bavlny. Naše pyžamká sú pohodlné, jemné, s kvalitným šitím, zábavným farebným dizajnom a hlavne jednoduchým praktickým zipsom, ktorý vám výrazne uľahčí a skráti prezliekanie. PREČO SI VYBRAŤ ZIPPY PYŽAMKO ? 

  • je dostupné pre deti vo veku od 0 do 18 mesiacov
  • je vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je tkaná špecializovanou technológiou, ktorá zabezpečuje jeho extra jemnú kvalitu
  • je pohodlné a mäkké pre pokožku vášho dieťatka
  • môže sa prať v práčke a je možné ho sušiť v sušičke
  • zips je pri krku ukončený ochranným patentom, ktorý chráni detskú pokožku a zabraňuje, aby sa deti hrali so zapnutým zipsom
  • elastické členky držia nožičky dieťatka na správnom mieste a zabraňujú kĺzaniu látky
  • pyžamko od 6 mesiacov má protišmykové tvarovanie na chodidlách

Na doplnenie perfektného vzhľadu si môžete v ZIPPY vybrať trendové šatkové podbradníky a čiapočky, ktoré ladia s pyžamkom. ZIPPY PODBRADNÍKY Pre malé deti je typické, že sa musia prezliekať každé 2-3 hodiny. Niekedy aj častejšie… Kombinácia veselého dizajnu a dobrých absorbčných schopností bola jadrom pre vytvorenie ZIPPY podbradníkov. Naše podbradníky sú hravé, mäkkučké, majú vynikajúcu savosť a sú ľahko umývateľné. ZIPPY podbradníky boli pred uvedením na trh zodpovedne testované mamičkami a ich drobcami. Dali sme si záležať, aby sme vám priniesli tie najpríjemnejšie, zdravotne nezávadné a dizajnové kúsky. Stačí si už len vybrať!  PRVÝ PODBRADNÍK vášho bábätka, ktorý musí byť naprosto spoľahlivý. ZIPPY podbradník v tvare klasického plochého podbradníku, ktorý je elastický a pekne sedí okolo krku bábätka. Sliny, ani mliečko nemajú šancu. ZÁBAVNÉ ŠATKY sú štýlové a moderné, zanechávajú hruď a celý outfit suchý. Sú zabavným a zároveň praktickým doplnkom. EXTRA HRUBÉ ŠATKY sú vo svojej kategórii najlepšie na trhu. Udržiavajú vaše dieťatko v suchu. Zabraňujú pretekaniu mlieka a slín. Hlavnou výhodou je že, nemusíte meniť oblečenie dieťatka, čím si šetríte čas pri opakovanom prezliekaní.

Zdroj: www.slintacik.sk