Múza Centrum

Adresa Rešetkova 9, 831 03 Bratislava Email info@muzacentrum.sk Telefón +421 948 777 084 Web muzacentrum.sk

Zámerom je vytvoriť centrum, v pravom slova zmysle pre kreativitu, umenie a pozitívne myslenie.

O nás

  • Múza centrum ľudí inšpiruje k ich kreativite či životnému smerovaniu. Podporujeme stretávanie sa a spoznávanie, vzájomnú motiváciu, učenie a sebarozvoj.
  •  Zámerom je vytvoriť centrum, v pravom slova zmysle pre kreativitu, umenie a pozitívne myslenie.
  •  Našim cieľom je uspokojiť záujmy a otvoriť dvere pre potreby čo najväčšieho počtu potencionálnych návštevníkov bez rozdielu. Niekto sa nabíja pohybovou aktivitou, niekto si oddýchne a relaxuje najlepšie pri kreatívnych činnostiach, niekomu vyhovuje zaujímavá prednáška, či seminár rozvíjajúci telo i ducha.
  •  Naša ponuka je pestrá. Prispôsobujeme ju požiadavkám a záujmom svojich klientov, mapujeme trh, využívame možnosti a lektorov, aby sme poučili, prekvapili, uspokojili… to všetko v komornom, domáckom prostredí pre všetky vekové kategórie.
  •  Múza je miesto, kde sa na malom kúsku sveta kumuluje množstvo čistej, pozitívnej energie. Túto energiu si sem môže prísť načerpať každý, stačí si zvoliť spôsob. V kreatívnych kurzoch a workshopoch rozvíja nielen zručnosť, skryté alebo črtajúce sa talenty, ale zároveň oslovuje každého človeka, jeho podvedomie, vyššie JA .

Zdroj: muzacentrum.sk