Makovice

Rodinná komunitná kaviareň a vegetariánska kuchyňa ako miesto pre celú rodinu. Domáce koláče a limonády, detský kútik, ihrisko pred kaviarňou.

Sme novootvorená rodinná komunitná kaviareň, Makovice. Perfektné miesto pre celú rodinu. Domáce koláče a limonády, detský kútik, ihrisko pred kaviarňou. Každý útorok a štvrtok sú v kaviarničke dielničky pre deti a pre mamičky.

V Makoviciach sa cez pracovné dni varí vegetariánsky obed. Cena vegetariánskeho obedového menu je 5€. Obed si objednajte deň dopredu na telefónnom čísle 0911 190 456.

Organizujeme workshopy na rôzne témy, ako napríklad spoznávanie jedlých bylín v Stupavskom parku, formové kreslenie, cigánske tance, ručné práce, práca s drevom, semináre o rodičovstve. Väčšinu našich aktivít je  možné absolvovať s deťmi alebo je deťom priamo určená.

O septembra 2017 otvárame školu waldorfského zamerania v Stupavskom lesoparku. Výuka bude vo forme domáceho vzdelávania v spojení s prírodou. V triede bude max. 12 detí. Prijímame ešte deti pre 1.-4. ročník základného stupňa.

Rodinná kaviareň a vegetariánska kuchyňa Makovice sa nachádza na adrese Park 1, na mieste bývalého Zeleného dvora. Viac informácií nájdete na facebookovej stránke: https://www.facebook.com/MakoviceMak/

Zdroj: www.facebook.com