ELESKO wine park

Adresa Partizánska 2275, Modra Email info@elesko.sk Telefón +421 2 20 92 26 40 Web www.elesko.sk

Rodičia môžu pokojne a nerušene si vychutnávať domáce jedlá, vďaka ktorým získala reštaurácia prestížne ocenenia, zatiaľ čo náš animačný tím sa postará o vaše ratolesti v detskom kútiku. Vždy pripravia tematicky zaujímavý program pre vaše detičky. V ELESKO Wine Parku sa môžete spoločne s vašimi deťmi vyšantiť aj na Chodníku zdravia, kde prechádzate a zdolávate 14 stanovíšť, ktoré sú výzvou pre vašu kondičku. Ak máte už staršie ratolesti, určite sa potešíte Amepolografickému chodníku, kde spoznávate jednotlivé odrody viničov.

ELESKO Wine Park je štýlový vinársky komplex, ktorý je jedinečného druhu v strednej Európe.

 

ELESKO Wine Park je zasadený v srdci vinohradov, takže už zdiaľky ho spozorujete.

Okrem najmodernejšej technológie, vďaka ktorej sa vyrába kvalitné slovenské víno, v sebe zahŕňa kvalitnú slovenskú reštauráciu, detský kútik, Zoya galériu so zbierkou Andy Warhola.

 

Rodičia môžu pokojne a nerušene si vychutnávať domáce jedlá, vďaka ktorým získala reštaurácia prestížne ocenenia, zatiaľ čo náš animačný tím sa postará o vaše ratolesti v detskom kútiku. Vždy pripravia tématicky zaujímavý program pre vaše detičky. Súčasťou detských aktivít je vždy divadelná hra tématická zameraná napríklad na ročné obdobie, prípadne náučná: učenie sa o ľudskom tele, Haloween téma, a pod. Detičky si vždy niečo aj sami vyrábajú (napríklad sezónne z listov, gaštanov, paličiek, ovocia, ….), samozrejmosťou je aj maľovanie na detské tváričky.

 

V ELESKO Wine Parku sa môžete spoločne s vašimi deťmi vyšantiť aj na Chodníku zdravia, kde prechádzate a zdolávate 14 stanovíšť, ktoré sú výzvou pre vašu kondičku. Ak máte už staršie ratolesti, určite sa potešíte Amepolografickému chodníku, kde spoznávate jednotlivé odrody viničov.

Zdroj: www.elesko.sk