Rozprávková kaviareň by Little Amelie

Adresa Obchodná 1, 900 42 Miloslavov Email kaviaren@littleamelie.sk Telefón +421 911 397 532 Web www.rozpravkovakaviaren.sk

Už hneď vo dverách sa ocitnete v úplne inom svete – vo svete fantázie a rozprávok. V našej unikátnej kaviarni sa stretáva svet dospelých a detí prostredníctvom výberovej kávy a špeciálneho detského kútika.

Vitajte v Rozprávkovej kaviarni by Little Amelie

Unikátny priestor na hru a poznávanie

Na mieru robený, rozprávkový priestor, s prírodnými motívmi je miestom, kde sa návštevníci každého veku cítia príjemne. Dominantou celého priestoru je obrovský hríb, mohutný strom a hojdačka s nosnosťou až 1 tonu. Deti sa môžu vyblázniť v herničke, ktorá má až 76 m². Dospelí si zatiaľ môžu pozrieť športové prenosy priamo v kaviarni alebo na našej letnej terase.

Priestor ako žiadny iný.

 

Smäd a hlad u nás nemá šancu

Okrem výberovej kávy a neobyčajného priestoru, si môžete u nás vychutnať lahodné kávové drinky, ktoré pošteklia vaše zmysly. Pre fanúšikov ovocia máme prichystané domáce ovocné šťavy plné vitamínov a mliečne kokteily v rôznych príchutiach.

Pre hladošov máme nachystané chrumkavé toasty a domáce croissanty, ktoré si pečieme priamo u nás.

Vynikajúca káva, svieže ovocné drinky a chutné dobroty.

 

Nezabudnuteľná oslava v každom veku

Oslava narodenín, je zároveň oslavou života. Preto si v našom jedinečnom priestore môžete rezervovať celý priestor kaviarne na oslavu, či iný event. Celý proces prenájmu je veľmi jednoduchý. Prenajať si kaviareň pre vašu oslavu alebo akciu, je pri väčšom množstve ľudí naozaj výhodné. K oslavám ponúkame balónovú výzdobu, chutný profi catering a profesionálne maľovanie na tvár. Na oslavu nie je potrebné rezervovať si celú kaviareň.

Oslava snov, pre veľkých aj malých.

 

Spoznávame svet a učíme sa

V Rozprávkovej kaviarni vieme, že svet nie je len o hre, ale aj o poznávaní. Preto u nás pravidelne dospelým aj deťom prinášame besedy so zaujímavými osobnosťami – lekármi, hasičmi, záchranármi, spisovateľmi a inými inšpiratívnymi ľuďmi. Organizujeme aj detské diskotéky, dielničky, čítacie besedy a rôzne ďalšie akcie pre deti aj dospelých.

Čo všetko sme spolu zažili v Rozprávkovej kaviarni?

 

Pomoc nám nie je cudzia

Život je taký, aký je. Niekedy sladší a niekedy zas horkejší. My to vieme a preto každý mesiac pomáhame a venujeme 5% z predaja našej kávy deťom, ktoré to naozaj potrebujú. Okrem toho máme priamo pred kaviarňou osadený Automatický Externý Defibrilátor, ktorý môže použiť hocikto, kto ho bude v danej chvíli potrebovať.

Pomáhať si treba v každom veku.

 

Otváracie hodiny:

Pon – Sob: 09:00 – 20:00 hod.

Ned: 10:00 – 20:00 hod.

https://www.facebook.com/rozpravkova.kaviaren

Zdroj: www.rozpravkovakaviaren.sk

Videogaléria