Reštaurácia v Ponteo Activity Park Rusovce | Bratislava

Email Telefón Web

Reštaurácia v Ponteo Activity Park Rusovce pre Vás disponuje medzinárodnou kuchyňou. V priestoroch zimnej záhrady je nový detský kútik, kde si deti môžu kresliť, hrať sa s rôznymi hračkami alebo čítať. V teplom počasí je možné využiť vonkajšie ihriská.

Ponteo pripravilo pre svojich najmenších návštevníkov v priestoroch zimnej záhrady nový detský kútik, kde si deti môžu kresliť, hrať sa s rôznymi hračkami alebo čítať. V teplom počasí je možné využiť vonkajšie ihriská, kde sa deti môžu vyskákať na trampolíne, pohojdať na hojdačkách, alebo sa zahrať v piesku. Určite každý rodič uvíta, ak je o jeho deti postarané počas jeho návštevy wellness, stretnutia s priateľmi, alebo počas nutnej účasti na obchodnom stretnutí.

 

Reštaurácia pre Vás disponuje medzinárodnou kuchyňou s bohatou ponukou jedál od skúsených kuchárov. Kapacita priestoru až pre 100 osôb predurčuje nie len využitie pre bežné stravovanie, ale aj pre konanie osláv uzavretého kruhu hostí, ako aj väčších slávností. Pripojiť sa môžete bezplatne na internet pomocou WIFI pripojenia, alebo sledovať LCD televízor, prípadne DVD s projektorom a kvalitným ozvučením.

Kaviareň aj so zimnou záhradou vám ponúka príjemné priestory, rovnako ako ponuku nápojov pre kapacitu 40 osôb. Aj v kaviarni je pre Vás možnosť sledovania LCD TV, DVD s projektorom a to všetko s kvalitným ozvučením. Opäť je samozrejmosťou zadarmo WIFI pripojenie na internet.

Súčasťou reštaurácie a kaviarne je priestranná slnečná terasa s kapacitou až 100 osôb. Počas letných mesiacov tak majú hostia možnosť posedieť si v príjemnom prostredí pokojnej lokality a vychutnať si ponuku jedál alebo nápojov. Pre deti je pripravené detské ihrisko na dohľad rodičov a pre milovníkov petangu je tu aj petangové ihrisko.

 

Detské párty v štýle Ponteo

 

Otváracie hodiny reštaurácie: pondelok – nedeľa od 08.00 do 23.00 h

Jedálny lístok

 

Ako sa tam dostanete:

 1. Autom
  Bratislava centrum > Petržalka, Panónska cesta (príp. Dolnozemská cesta) > Rusovce
 2. Autobusom MHD č. 91
  Nástupište Nový Most > zástavky: Panónska cesta, Jarovce, Rusovce
 3. Autobusom MHD č. 191
  Nástupište Petržalka > zástavky: Panónska cesta, Rusovce
 4. Autobusová doprava (modrý autobus)
  Pracovné dni:
  AS Mlynské Nivy, nástupište č. 51, odchod 06:20
  AS Mlynské Nivy, nástupište č. 53, odchod 15:10
  AS Mlynské Nivy, nástupište č. 54, odchod 16:00
  AS Mlynské Nivy, nástupište č. 53, odchod 18:30
  Víkendy:
  AS Mlynské Nivy, nástupište č. 51, odchod 07:20
  AS Mlynské Nivy, nástupište č. 53, odchod 18:30

 

Tip máme od nášho návštevníka a pripájame aj jeho komentár:

Ponteo je komplex s reštauráciou, kde slušne varia a hlavne, kde sa v teplom počasí dá sedieť na terase a pozerať sa na deti, ako skáču na trampolíne, sú v piesku alebo na šmykľavke. V zimných mesiacoch majú detský kútik s hračkami, motorkami, pastelkami.