Reštaurácia Slnečnica | Malinovo

Email Telefón Web

Reštaurácia v Malinove s modernou kuchyňou a zameraním na rodiny – k dispozícii detské ihrisko, detský kútik a terasa.

Reštaurácia Slnečnica sa nachádza na okraji obce Malinovo, cca 5 km od okraja Bratislavy. Sídli na prízemí polyfunkčnej budovy pri hlavnej ceste, hneď na začiatku dediny na Slnečnej ulici č. 1.

 

Slnečnica je rodinným typom reštaurácie – na svoje si tu prídu okrem rodičov aj deti, pre ktoré je tam pripravený detský kútik s hračkami, detskými knižkami a možnosťou kreslenia, v exteriéri je pre deti k dispozícii detské ihrisko. V reštaurácii je okrem miesta na stolovanie aj bar, ktorý ponúka osviežujúce alkoholické aj nealkoholické miešané drinky, a zimná záhrada. Reštaurácia je zariadená v sviežom, modernom, čistom dizajne. Jej interiér Vám poskytne tiché zákutia, v ktorých Vás pri posedení nebude nikto vyrušovať. Vďaka tejto možnosti je obľúbeným miestom obchodných rokovaní, ale i stretnutí mamičiek s deťmi, ktoré si rady posedia na otvorenej terase s detským ihriskom s preliezačkami. Terasa je priamo prepojená s ihriskom, takže svoje deti môžete mať pod neustálou kontrolou. Môžete si tu usporiadať rôzne narodeninové či iné oslavy. Reštaurácia má zdarma WiFi pripojenie.

 

V čase obeda ponúka Slnečnica tzv. “denné menu” v cene 3,30 €. Počas víkendu je to obohatené “víkendové menu“. Na webovej stránke reštaurácie nájdete jedálny lístok, nápojový lístok a aktuálne týždenné menu.

 

Reštaurácia je otvorená denne od 10.00 do 22.00 hodiny.