Reštaurácia Malina | Bratislava

Email Telefón Web

Reštaurácia Malina v bratislavskej Rači Vás príjemne prekvapí ústretovým personálom, detským kútikom či detským ihriskom.

Srdečne Vás pozývame do reštaurácie Malina, ktorá sa nachádza v pokojnej mestskej časti Bratislava – Krasňany. Je situovaná na jej začiatku, ktorá sa označuje ako námestím tejto časti. Prednosťou je bez bariérový prístup a výborné parkovacie možnosti priamo pri reštaurácii. Zariadenie reštaurácie je v modernom štýle, vybavené klimatizáciou, TV, CD – DVD prehrávačom, Wifi pripojením, detským kútikom. Kapacita je 60 miest a disponuje salónikom, ktorý v prípade potreby ponúka nerušené oddelené posedenie. Od Jari do neskorej jesene je pre našich hostí pripravené posedenie na terase s kapacitou 20 miest a k dispozícii je aj detské ihrisko.


Ponúkame Vám široký sortiment chutných jedál, kvalitných vín popredných slovenských a zahraničných výrobcov. Pre vyznávačov kávového osvieženia je tu pre Vás káva Lavazza, ktorá sa stane Vašou symfóniou chuti a arómy. Vyznávači zlatého moku si určite nájdu porozumenie s Krušovickým unikátom Kráľovského pôvodu. Navštívte nás a vychutnajte si oddych vo forme gurmánskych pôžitkov o čo sa postará príjemný a ústretový personál.

 

Prečo u nás obedovať?

  • jedlá z domácej kuchyne
  • prístupné ceny jedál
  • klimatizovaný priestor
  • letná terasa
  • detský kútik

Otváracie hodiny: Pondelok – Nedeľa 10.00 – 22.00 h

 

Denné menu

 

Jedálny a nápojový lístok

 

Cenník špecialít