Reštaurácia Furkotka | Štrbské pleso

Email Telefón Web

Reštaurácia Furkotka vo Vysokých Tatrách, priamo v centre Štrbského plesa. Miesto, ktoré ma svoju atmosféru a je vhodné pre rodinky s detičkami.

Reštaurácia Furkotka sa nachádza vo Vysokých Tatrách priamo v centre Štrbského plesa, asi 200m od jazera. Z rešturácie máte krásny panoramatický  výhľad na Vysoké Tatry ako aj na  celé centrum.

 

Prednosťou reštaurácie je  bezbarierový prístup a priestory, priestranný detský kútik, kde je možné pohodlne vojsť aj s detským kočíkom a kde sa dieťa určite nebude nudiť. Samozrejmosťou je detská stolička a poteší aj detské menu. V lete disponuje reštaurácia s letnou terasou.

Obslúžia Vás kompetentne, rýchlo a hlavne priateľsky. Reštaurácia ma svoju atmosféru a to aj vďaka materiálu dreva a kameňa, vďaka čomu pôsobi interiér reštaurácie veľmi útulne a príjemne, zvláštne čaro dodávajú tomuto miestu aj starožitnosti, ktoré nájdete v interéri takmer na každom kroku. Jednotlivé časti interiéru su rozdelené, vďaka čomu máte aj pri plnom obsadení  pocit súkromia.

Reštaurácia ponúka bohatý výber hlavne z tradičnej slovenskej kuchyne, ale postarajú sa aj o akékoľvek špeciálne prianie zákazníkov.

V reštaurácií ako aj v kaviarni je WI-FI pripojenie zdarma.

Je tu možné zorganizovať rodinnú oslavu alebo akúkoľvek inú spoločenskú udalosť.

 

K reštaurácii patrí kaviareň a penzión s rovnakým menom  Furkotka.

 

Otváracie hodiny

 

Pondelok:11:00 – 24:00

Utorok:    11:00 – 24:00 
Streda:    11:00 – 24:00 
Štvrtok:   11:00 – 24:00 
Piatok:     11:00 – 24:00 
Sobota:   11:00 – 24:00 
Nedeľa:   11:00 – 24:00