Reštaurácia Banco del Peru v Považskej Bystrici

Email Telefón Web

Zavítajte do tejto jedinečnej baby-friendly reštaurácie s atmosférou a dušou inskej ríše

Vážení návštevníci, 

vítame Vás v našej „peruánskej banke“, ktorej trezory sú plné dobrého jedla a nápojov. Možno si kladiete otázku, prečo banka a prečo práve peruánska? Odpoveďou na prvú otázku je jej umiestnenie v bezprostrednom susedstve finančných inštitúcii, ktorých zamestnanci sú našimi stálymi klientami …. Odpoveď na druhú otázku môže byť rozmanitá. Napríklad, aby bolo každému zrejmé, že v našej banke sa nedajú uložiť ani vybrať peniaze, iba minúť. Zároveň je to určitý spôsob zloženia pocty vyspelej civilizácii pôvodných obyvateľov Peru – Inkov, ktorí vytvorili jednu z kolísok novodobého ľudstva, kde žili v symbióze s prírodou celé stáročia.. 
Nemáme ambície ponúkať Vám rozmanité jedlá peruánskej kuchyne, čo vzhľadom na nedostupnosť originálnych surovín ani nie je možné, aj keď niekoľko špecialít sme pre Vás pripravili, skôr nám ide o atmosféru a spirit inskej ríše. Naše služby sa snažíme poskytovať s cieľom chrániť životné prostredie, takže v našej prevádzke používame recyklovateľné a prírodné materiály a využiteľný odpad (sklo, papier …) separujeme.

Pri servírovaní používame jedinečný ručne vyrábaný servis vypálený z kameninovej hliny. K dispozícii je Vám 80 miest na sedenie, zlatý salónik s 12-14 miestami, v letnom období terasa so 40 miestami, bar s bohatým výberom alkoholických ako aj nealkoholických nápojov. Súčasťou reštaurácie je otvorený krb. Vďaka variabilnosti interiéru sme pre Vás schopní zorganizovať posedenie od malých skupín, cez svadby až po raut pre 100 ľudí. Na požiadanie Vám upečieme prasiatko, zhotovíme ozdobné misy, pripravíme teplý aj studený bufet, ozvučíme priestory kvalitnou aparatúrou. 

Veríme, že po virtuálnom predstavení našej reštaurácie bude nasledovať aj Vaša skutočná návšteva.

Otváracie hodiny

 

Pondelok 10:00 – 22:00

Utorok 10:00 – 22:00

Streda 10:00 – 22:00

Štvrtok 10:00 – 22:00

Piatok 10:00 – 22:00

Sobota 11:00 – 22:00

Nedeľa 11:00 – 22:00