Pizzeria Rodinka | Košice

Email Telefón Web

Pizzeria Rodinka – pizzeria s detským kútikom, to pravé miesto pre rodiny s deťmi.

Rodinka je nefajčiarska pizzéria umiestnená na prízemí OC Laborec (Modrák na Furči), Povstania českého ľudu 1.

 

Je prispôsobená rodinám s deťmi, ktoré majú k dispozícii samostatný detský kútik so šmýkalkou, guličkami, hračkami, TV s rozprávkami, v lete s veľkým skákacím hradom pred terasou, detské WC s detským umývadlom či detské stoličky. Deti Vás jednoducho nepustia domov. Pozvaní sú samozrejme všetci, no najmä tí, ktorí sa chcú dosýta a kvalitne najesť za ľudové ceny bez zbytočného hluku a tabakového dymu. Dospelí si môžu vychutnať dobré pivo či kávu, alebo si namiešať pizzu podľa vlastnej chuti bez obmedzení či príplatkov za prísady. Pre uponáhľaných ľudí máme v ponuke hamburger, ktorý je možné si namiešať takisto podľa vlastnej chuti.

 

V čase obeda máme v ponuke denné menu za 3,30€ – výber zo 4 druhov hotových jedál, polievka a zeleninový šalát + 2 jedlá zo stálej ponuky. Hotové jedlá sa pripravujú denne v našej prevádzke Naša jedáleň na Južnej triede 74 v Košiciach a sú okamžite po ich dokončení expedované do pizzérie, kde sa vydávajú. Jedálny lístok

 

Reštaurácia má 8 stolov s 38 miestami na sedenie. V lete máme terasu s 24 miestami na sedenie, pri ktorej je veľký skákací hrad pre hostí zadarmo. V blízkosti je dostatok parkovacích miest navyše k modráku je všeobecne ľahká prístupnosť.

 

Organizujeme taktiež detské narodeninové oslavy či iné spoločenské akcie ušité Vašim požiadavkám na mieru (s kapacitou do 35 miest) za skvelé ceny. Neúčtujeme si nájom miestnosti, takže platíte iba za to, čo skonzumujete.

 

Príďte si vychutnať jedinečnú pokojnú atmosféru reštaurácie, kde Vám ponúkneme okrem chutného jedla aj umelecký zážitok z originálne stvárneného prostredia.

 

Tešíme sa na Vás!

Pre viac info volajte na tel. číslo: 0908 026 740. Pizzu si môžete vopred objednať na 0917 916 918 – číslo neslúži pre donášku.

 

Otváracie hodiny sú denne od 10:00 hod. do 22:00 hod.