Little Al Trivio – reštaurácia pre malých dospelákov

Email Telefón Web

Pozývame vás do prvej reštaurácie pre deti, ktorú si užijú rovnako malí aj veľkí. Pripravili sme pre vás detský lístok, špeciálne rodinné stoly a množstvo zábavy.

Všetci vieme, že v reštaurácii to nie je s deťmi vždy ľahké. Zaujať a zabaviť ich tak, aby si svoje jedlo mohli vychutnať aj rodičia, je naozaj výzva.

 

Pozývame vás preto do prvej reštaurácie pre deti, ktorú si užijú rovnako malí aj veľkí.

 

V Little Al Trivio v nákupnom centre Centrál na vás čaká hravý detský lístok, špeciálne rodinné stoly a množstvo zábavy. Vaše ratolesti tu môžu pokresliť celý stôl, zabaviť sa na interaktívnej stene, zahrať sa na obchod či vláčik alebo poskladať si Lego Duplo. To všetko v čase, kým si vy pochutnávate na dobrom steaku či hríbikovom rizote z „dospeláckeho“ menu Al Trivio.

V detskom menu nájdete smoothies, čerstvé šťavy, domáce cestoviny, talianske jedlá lahodiace detskému oku a mnoho zdravých dobrôt. Alebo by si vaši malí radšej vyskladali vlastnú pizzu? Doprajte vašim deťom pocit, že sú malí dospeláci a môžu byť v „naozajstnej“ reštaurácii – avšak takej, kde sa myslí v prvom rade na malých zákazníkov.

 

Pripravení sme však aj na našich najmladších, ktorí si na vyberané menu z reštaurácie ešte musia počkať. K dispozícii sú detské stoličky, podbradníky či nerozbitné misky na detskú výživu. Najmenší hostia ocenia aj 3D koberec, kde sa môžu pohrať. A mamičky si zatiaľ môžu vychutnať kávu či koláčik.

 

To však ešte nie je všetko! Malí návštevníci sa môžu stať obyvateľmi mestečka Little Al Trivio. Získajú svoj vlastný pas, do ktorého dostanú pečiatku za každé zjedené jedlo. Nazbierané pečiatky s potom vymenia za tričko s kreslenými postavičkami.

 

Tešíme sa na vás.

 

Otvorené máme každý deň od 10.00 do 22.00 hod.