Letná terasa u Stefana | Zvolen

Email Telefón Web

Terasa u Stefana – skvelé miesto pre všetkých rodičov s detičkami. Veľké nové detské ihrisko s trampolínou, hojdačkami, šúchačkami, preliezkami, krytý detský kútik a pizza z murovanej pizza pece na drevo.

Parkovací dom Zvolen Západ pozýva všetkých rodičov s detičkami na príjemné posedenie na letnú terasu u Stefana, kde sme pre našich najmenších zákazníkov tento rok otvorili nové detské ihrisko s trampolínou, hojdačkami, šúchačkami, preliezkami a inými atrakciami. Ihrisko je oplotené a nachádza sa v tesnej blízkosti terasy, takže rodičia majú svoje deti pod dohľadom.

 

Príďte si vychutnať originálnu taliansku pizzu z murovanej pizza pece na drevo pripravovanú na terase priamo pred vami. Detské pizze, či detské porcie jedál su súčasťou nášho menu. Atmosféru piatkových večerov zvykne spríjemniť živá hudba. Na všetky deti čaká okrem ihriska a detského kútika aj malý darček.

 

V prípade nepriaznivého počasia Parkovací dom Zvolen Západ ponúka možnosť hrania bowlingu, či posedenia v Pizerii di Stefano Copparoni, kde sa tiež určite malí zákazníci nudiť nebudú.

 

Organizujeme tiež detské narodinové oslavy ako aj iné spoločenské acie pripravené presne podľa vašich požiadaviek.

 

Tešíme sa na vašu návštevu 🙂

 

Otváracie hodiny

PONDELOK – SOBOTA   10:00 – 22:00

NEDEĽA                        14:00 – 22:00