Kaviareň Macko | Trnava

Email Telefón Web

Interaktívna kaviarnička pre detičky a rodičov, ktorí si môžu oddýchnuť pri výbornej kávičke. V priestoroch sa pravidelne organizujú rôzne akcie, ako napr. divadielka. Príďte sa k nám pozrieť.

Vitajte u Macka!

 

V kaviarni s detským vnútorným ihriskom Macko na Okružnej 6 v Trnave si užijete nielen Vy, ale aj vaše deťúrence. U Macka Vás čaká výborná káva, bohatý výber čajov a iné dobroty, detičky si zasa užijú množstvo zábavy na komplexnom ihrisku.

Ihriskovú časť tvorí obrovský koberec, deti sa môžu vyšantiť na otvorenej ploche až na 120 m štvorcových. Veľkosťou vnútorného ihriska je Macko unikátnym trnavským projektom. Veľký a vzdušný otvorený priestor kaviarne Macko vytvára ešte príjemnejšie prostredie. Ihrisko sa podarilo pripraviť tak, aby nemuselo mať pre detičky vekové obmedzenie, svoje miesto a zábavu si nájdu najmenší i staršie deti.

Na ihrisku nechýba veľká trampolína (priemer 4 metre), malé trampolínky, šmykľavky, lezecká stena, hravý domček, hojdačka, divadielko s bábkami, dievčenská kuchynka aj s bohatým zariadením, kávostroj, krájateľná zelenina a ovocie, dve chlapčenské dielničky, tvorivá magneticko-kresliaca tabuľa, stolík na kreslenie a písanie, knižky a leporelá, bazénik s loptičkami, koberček na skákanie, motorka, autíčko, minigolf, bránka s loptou, kuželky, a podobne.

Samozrejmosťou sú dva prebaľovacie pulty, detské redukcie na WC, či používanie antibakteriálneho mydla.

 

Čoraz obľúbenejšie sú narodeninové oslavy u Macka, kde sa zbavíte domácich starostí s výzdobou, pohostením, či miestami na sedenie, vychutnáte si dobroty a kávičku, a deti sa poriadne „vybláznia“ s pozvanými kamarátmi vo výnimočnom prostredí zábavného ihriska.

Počas letných prázdnin 2012 ponúkame aj denné tábory u Macka. Pôjde o ucelené týždne s rôznou tematikou. Ráno zveríte deti do našej starostlivosti, po práci a povinnostiach si ich vyzdvihnete. O vaše ratolesti sa postará a bohatý program pripraví skúsený tím animátorov, cvičiteliek, lektorov a vychovávateliek. Deti si užijú program v príjemnom vnútornom priestore i vonku. Ďalšie detaily už čoskoro v sekcii Letné tábory.

 

Pripravujeme aj klasické stráženie detí u Macka. Informovať Vás budeme už čoskoro na našej stránke, aj na facebook/mackocafe. Postupne rozširujeme aj doplnkový program centra. Svojich návštevníkov si už našlo hrané divadielko, program s cvičením pre mamičky a deti s klubom Kvapka, v lete zasa hudobné dopoludnia so špičkovou celosvetovou školou Yamaha. Medzi doplnkové služby čoskoro pribudne aj manikúra a pedikúra.


Sídlime na Okružnej 6 v Trnave v obchodnom centre Slay. Hneď v susedstve sú 12-poschodové budovy VÚJE a škôlka, neďaleko je Tvorsad a kruhový objazd pri Tescu. V budove obchodného centra Slay sídli aj Fitness Beauty, obchod s bicyklami, mäsiarstvo, pub Dúha…

 

Otváracie hodiny:

Pondelok – nedeľa 09.00 – 19.00 h

 

Mackov poriadok

 1. Dieťa musí byť v kaviarni aj v ihriskovej časti sprevádzané dospelou osobou (nad 18 rokov), ktorá zaňho zodpovedá počas celej doby pobytu.
 2. Vstup na ihrisko a počet detí oznámte personálu, rovnako aj ukončenie pobytu na ihrisku. Čas strávený na ihrisku meria elektronická časomiera.
 3. Na ihrisko je povolené vstupovať iba v ponožkách. Môžete si priniesť aj svoje papuče, alebo iné prezuvky. V kaviarenskej časti odporúčame pohybovať sa v topánkach. Deti usmerňujte na koberec, prosím.
 4. V priestoroch ihriska (na koberci) je zakázané konzumovať jedlo a nápoje.
 5. Pozor, pre deti pri hre znamenajú nebezpečenstvo aj žuvačky, cukríky či lízatká.
 6. Pre maximalizovanie bezpečnosti Vášho dieťaťa skontrolujte, či dieťa nemá na sebe alebo pri sebe nebezpečné predmety, ktoré by mohli spôsobiť úraz: ostré šperky, sponky, hodinky, pero alebo ceruzku, šatku okolo krku podobne.
 7. Personál centa Macko, ani vedenie spoločnosti nenesie zodpovednosť za prípadné úrazy, ktoré by si hrajúce deti mohli spôsobiť nebezpečným správaním, alebo pri nepozornosti sprevádzajúcej dospelej osoby. Akýkoľvek úraz či nehodu je potrebné oznámiť personálu centra.
 8. Nie je povolené konzumovať jedlo a nápoje, ktoré neboli zakúpené u nás. Výnimkou je dojčenská strava.
 9. Sprevádzajúca dospelá osoba zodpovedá aj za škody, ktoré môže dieťa spôsobiť nevhodným správaním na ihrisku.
 10. Prosíme, rešpektujte pokyny personálu centra.
 11. Prosíme, neberte na ihrisko choré dieťa, alebo dieťa s podozrením na ochorenie. Ďakujeme za pochopenie.

Vstupom na ihrisko potvrdzujete, že ste sa oboznámili s vnútorným poriadkom a bezpečnostnými pravidlami.

 

Cenník nájdete na stránke.