Joj Café v OC Mirage | Žilina

Email Telefón Web

Kaviareň JOJCAFE v obchodnom centre Mirage nie je iba pre dospelých, myslia tu aj na tých najmenších. Obľúbený pribináčik, piškótky, či detská výživa, to je len zlomok menu pripraveného špeciálne pre deti.

image„Mamička aj ja chcem ísť na kávu“, nemusí to byť iba prianie vašich detí

 

Kaviareň JOJCAFE v obchodnom centre Mirage nie je iba pre dospelých, myslia tu aj na tých najmenších. Obľúbený pribináčik, piškótky, či detská výživa, to je len zlomok menu pripraveného špeciálne pre deti. Mamičky si zatiaľ môžu v pokoji vypiť kávičku a „pokecať“ s kamarátkami. Zatiaľ čo mamina si pochutná na skvelej kávičke, mlsný jazýček dieťaťa určite ocení čokoládu. Nie je nič lepšie, ako sa po dobrom jedle zabaviť vo veľkom štýle.

 

K dispozícií sú hračky, maliarsky kútik pre talentovaných umelcov, no a pre tých najmenších nechýba postieľka.

Pre zákazníkov kaviarne je k dispozícii aj trampolína pre deti, čo je pre deti asi najväčšie terno. Ako aj možnosť vidieť veľkú suchozemskú korytnačku ale aj malú korytnačku v akvárku.

V JOJCAFE myslia na všetko, samozrejmosťou sú aj jednorazové podbradníky . Ochotný personál na počkanie ohreje mlieko, prípadne inú dobrotu.

 

Moderná nefajčiarska kaviareň na hradnom námestí obchodného centra je ako stvorená pre mamičky s kočíkmi. Nájdu tu dostatok priestoru na zaparkovanie svojich „dopravných prostriedkov“. Príjemná hudba a možno aj nejaká ta celebrita. V JOJCAFE to nie je nič výnimočné. Ak budete mať šťastie, môže Vás prísť obslúžiť niekto z Paneláku, alebo možno aj sám mafiánsky boss seriálového podsvetia Alinko Krasňansky.

 

Otváracie hodiny:

Po – Ne: 09.00 – 22.00 hod