Hravá kaviareň HopaHopa | Pezinok

Email Telefón Web

Hravá kaviareň HopaHopa v Pezinku – detičky sa tu vyhrajú, spoznajú nových kamarátov a pre rodičov tu máme lahodnú kávičku a domáce koláčiky.

Milí návštevníci, HopaHopa kaviareň je navrhnutá tak, aby poskytovala maximum zábavy pre Vaše deti a príjemné posedenie a odpočinok pre Vás. Je to taktiež miesto, kde sa deti môžu stretávať a učiť sa spolu vychádzať.

Priestor sme rozdelili do dvoch sekcií, aby sme predišli často nebezpečnému kontaktu detí odlišných vekových kategórií.

Nájdete tu prostredie, v ktorom si Vaše dieťa môže vybiť všetku svoju nazhromaždenú energiu behaním, lezením, kĺzaním, kotúľaním a skákaním. Nezabudli sme ani na batoľatá – majú tu svoju mäkkú hraciu plochu, kde sa môžu do vôle hrať pod dohľadom svojich rodičov. Nechýba ani oddychová zóna na kreslenie, čítanie, či pozeranie rozprávok.

V našej kaviarni ponúkame široký sortiment osviežujúcich nápojov, občerstvenia v podobe chutných koláčikov a samozrejme chutných pokrmov pre mladšie tak i pre staršie deti za prijateľné ceny. Deti sa môžu vyblázniť a Vy sa pri šálke kávy porozprávate s priateľmi.

V kaviarni sú k dispozícii taktiež vysoké detské stoličky, stravu pre deti na požiadanie ohrejeme. Na toaletách je priestor na výmenu plienok, použiť môžete aj prítomné nočníky. Naše priestory nie sú kvôli detskej citlivosti klimatizované. Prosíme rodičov, aby pre detičky nosili papučky alebo profišmykové ponožky, pretože chodia aj po parketách a dlažbe a šmýka sa im to v ponožkách.

Veľmi radi pre Vás pripravíme detskú party na oslavu narodenín alebo menín. Ponúkame možnosť prenájmu celej kaviarne.

 

Otváracie hodiny

Pondelok: 13.00 – 20.00 h
Utorok – nedeľa: 10.00 – 20. hh

Pevne veríme, že u nás strávite príjemné chvíle a budete sa k nám radi vracať.
Príďte a presvedčte sa sami!