Čokoládovne v Hoplalande

Email Telefón Web

Ponuka kvalitnej horúcej čokolády v atraktívnom detskom prostredí

Detské čokoládovne sú situované v atraktívnom prostredí rodinného zábavného centra. V čokoládovni Vám pripravíme skutočnú pochúťku –  horúcu čokoládu Lucas, kávu Lavazza, čaje Dilmah, ale tiež širokú ponuku bežných nealkoholických nápojov.

Kakao použité na výrobu čokolády LUCAS pochádza z Kolumbie. Je vždy z jednej oblasti pôvodu, jedného konkrétneho regiónu, nikdy nemiešané, vďaka čomu môžeme v čokoláde cítiť chuťové prívlastky, ktoré vznikli pôsobením výnimočných mikroklimatických a pôdnych podmienok. Druhy kakaových bôbov použité na výrobu čokolády LUCAS sú trinitario a criollo. Ponúkajú jedinečnú kombináciu ovocno – kvetových vôní a chutí s náznakmi orieškov. Takáto čokoláda je kvalitovo neporovnateľná s čokoládami Európskej produkcie. Čokoláda LUCAS je sladená výlučne trstinovým cukrom, obsahuje 100% kakaové maslo a kakao použité na jej výrobu je Fino de aroma. Fino de Aroma je označenie dané organizáciou International Cocoa Organization (ICCO), ktoré pomenúva jedinečnú vôňu a chuť kakaa. Iba 8% svetovej produkcie kakaa je kakao Fino de Aroma.

Detské čokoládovne sú súčasťou Detského sveta HoplaLand, ktoré je centrom rodinnej zábavy, možnosť organizovania nezabudnuteľných detských narodeninových osláv.

Nájdete ich v Hoplaland Voderady, Hoplaland Nitra Max, Hoplaland Nitra Mlyny, Hoplaland Trenčín Max