Benihana | Bratislava

Email Telefón Web

Japonská teppanjaki reštaurácia na Hlbokej ceste v Bratislave. Pre deti sú pripravené detské paličky, detské kuchárske čiapky, detské jedlá.

Boli ste už niekedy v Benihane? Je to japonská teppanjaki reštaurácia na Hlbokej ceste v Bratislave.

 

Objavte jedinečný zážitok z toho, že váš výber morských plodov, mäkkého kuraťa, šťavnatých steakov a čerstvej zeleniny zo záhrady sa ugriluje do chutnej dokonalosti pri výnimočnom kuchárskom predstavení, ktoré pobaví zmysly a nasýti chute. Tu nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste sa stali expertom na jemnú japonskú kuchyňu a zážitok z Benihany.

 

Tradičný japonský príbytok je tichý, minimalistický a pokojný, zahŕňa prírodné prvky ako kameň a drevo a je navrhnutý tak, aby sa v ňom hostia cítili dobre. Tieto prvky sme začlenili aj do reštaurácie Benihana a vytvorili sme tak prostredie, kde sa môžu hostia cítiť pohodlne a vychutnávať si zážitok z návštevy Benihany.

 

Ako to funguje v reštaurácii Benihana?


Ústredným bodom zážitku v Benihane je stôl teppanjaki, okolo ktorého sa zhromaždia hostia a užívajú si jedlo profesionálne pripravené a upravené do dokonalosti na oceľovom grile priamo pred ich zrakom – šéfkuchárom, ktorý je zabávačom, ako aj kulinárskym majstrom.

 

Jedlo sa začína delikátnou japonskou cibuľovou polievkou, po ktorej nasleduje šalát so zázvorovým dressingom. Šéfkuchár vám pripraví kura, hovädzie alebo dary mora spolu so zeleninou v štýle hibači na žeravom povrchu grilu. Určite si užite predstavenie, pretože šéfkuchári v Benihane sa doslova hrajú s vaším jedlom, keď ho pripravujú.

 

Vaše predjedlo sa bude podávať s domácimi omáčkami a ryžou na pare, alebo, ak ho uprednostníte, s lákavou kuracou ryžou hibači reštaurácie Benihana. Môžete si objednať aj tempuru, suši a špeciálne rolky. Celé menu si môžete pozrieť tuVšetky jedlá je možné si zobrať aj so sebou.

 

Pre deti sú pripravené detské paličky, detské kuchárske čiapky, detské jedlá (podávajú sa do 12 rokov).

 

Naučte svoje deti chutne a zdravo sa stravovať, urobte z nich majstrov paličiek 🙂

 

Otváracia doba

Pondelok – štvrtok : 12.00 – 15.00, 18.00 – 22.30
Piatok : 12.00 – 15.00, 18.00 – 23.00
Sobota : 12.00 – 15.00, 18.00 – 23.00
Nedeľa : zatvorené

 

 

 

Rezervácia stola