FARMOVE do práce

Sme 1. spoločnosťou v Slovenskej republike špecializujúcou sa na dovoz kvalitného ovocia do firiem.

Voláme sa Andrej a Peter a o lokálne, sezónne produkty sme sa začali zaujímať už v roku 2013, kedy sme ako NosKin, s.r.o. rozbehli projekt Svet Bedničiek, pričom od roku 2021 sme FARMOVE www.farmove.sk. Cieľom FARMOVE je prepojiť domácnosti s farmármi. Vyrastali sme ako dedinskí chalani a od mala sme zvyknutí na domácu kvalitu potravín. Tú sme chceli zabezpečiť aj ostatným domácnostiam, aby aj obyvatelia väčších miest mali kvalitné suroviny. Začínali sme s ovocím a zeleninou a postupne sme rozširovali produktové portfólio až do súčasnej podoby, kedy vieme zabezpečiť takmer kompletný sortiment potravín potrebných pre bežnú domácnosť.

Koncom roka 2014 sme sa rozhodli osloviť s ponukou našich služieb v pozmenenej podobe aj firmy. Chceli by sme totiž pokračovať v podpore miestnych sadárov a farmárov, ktorí majú záujem rozvíjať poľnohospodárstvo u nás na Slovensku. V zahraničí je táto služba vo firmách veľmi obľúbená a podpora lokálnych farmárov prirodzená. Ponukou FARMOVE do práce doprajete svojím zamestnancom nie len výhodu zdravej desiaty, ale tiež tým podporíte domácu ekonomiku.

Ak sa rozhodnete pre FARMOVE do práce, tak verte, že nebudeme anonymným dodávateľom tovaru, ale staneme sa nadštandardným sprostredkovateľom medzi farmármi a Vašou spoločnosťou!

Zdroj: www.farmove.sk