Aupark Žilina

Adresa Veľká okružná 59A, 010 01 Žilina Email informacie@auparkzilina.sk Telefón +421 41 321 34 11 Web www.auparkzilina.sk

Moderné nákupno-zábavné centrum mestského typu ponúka viac ako 120 prevádzok, v parkovacom dome sa nachádza viac ako 1080 parkovacích miest, prácu v ňom našlo okolo 600 zamestnancov.

Medzi najvýznamnejších nájomcov obchodného centra Aupark Žilina patria módne reťazce ako H&M, New Yorker, C&A, CCC, Mohito, Deichmann a  Humanic. Rovnakej obľube sa tešia predajne s kozmetikou a drogériou 101 drogerie, potraviny BILLA, elektro Datart, kníhkupectvo Panta Rhei či športový sortiment prevádzky Sportisimo. Našu pestrú ponuku prevádzok dopĺňajú služby ako kaderníctvo, cestovné kancelárie, lekáreň, banky, telekomunikačné služby, pošta, autoumývareň a mnohé ďalšie. V neposlednom rade sú tu pre vás naše reštaurácie a kaviarne, ktoré umocňujú pôžitok z nákupov a stretnutia s priateľmi.

V obchodnom centre Aupark Žilina nájdete všetko pod jednou strechou, cíťte sa tu príjemne.

Služby pre rodiny s deťmi

Detský kútik:

Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Detský kútik TIME OUT PLUS nájdete na 2. poschodí, vedľa Golem Fitness Clubu.

Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách.
Viac informácií na: https://www.auparkzilina.sk/obchod/detsky-kutik-time-out-plus

Prebaľovací kútik:

Prvá pomoc pre mamičky s bábätkami. Útulný prebaľovací kútik nájdete v strednej časti Auparku na prízemí v chodbe pred toaletami (viď piktogram na orientačnej mape).

Zdroj: www.auparkzilina.sk