Zuzana Jánošíková Photography | Bratislava

Adresa , Bratislava IV. - Dúbravka Email info@zuzanajanosikova.sk Telefón +421 910 116 558 Web www.zuzanajanosikova.sk

Najkrajšie fotografie detí, bábätiek, novorodeniatok, tehuliek a rodín. Profesionálny prístup, dostatok času a uvoľnená atmosféra pri fotení zaručujú výsledok, s ktorým budete maximálne spokojní!

Fotografovanie detí, bábätiek, novorodeniatok, tehuliek a rodín

Narodenie dieťatka je krásna udalosť v každej rodine. Nechajte si zvečniť najkrajšie momenty života – od tehotenstva, cez fotografie bábätka a rodinných portrétov s Vašim dieťatkom, až po fotografovanie väčších detí.

Fotografovanie prebieha v mojom rodinne zariadenom ateliéri v Bratislave alebo vo vhodnom exteriéri.
Sústredím sa na to, aby boli predovšetkým moji najmenší modeli počas fotenia uvoľnení a dobre sa cítili, preto fotografovanie časovo neobmedzujem a nechávam si toľko času, aby ste boli s výslednými fotografiami maximálne spokojní. Fotografovanie preto trvá spravidla 1-3 hodiny, jeho skutočný čas závisí hlavne od samotných detí.

Pri fotografovaní sa sústredím predovšetkým na zachytenie prirodzenej krásy dieťatka, jeho výrazu, pohľadu, radosti zo spoznávania sveta okolo seba. Preto robím fotografie, ktoré nie sú prehnane štylizované a ktoré majú za cieľ zachytiť dieťa a jeho svet taký, aký je.

Jednoduché nenútené portréty budú krásnou spomienkou a sú tiež skvelou dekoráciu interiéru či darčekom pre najbližších.

Nechajte sa inšpirovať fotogalériou na mojej stránke www.zuzanajanosikova.sk a bez obáv ma kontaktujte kvôli cenovej ponuke. Okrem slovenčiny sa so mnou dohovoríte aj anglicky, nemecky a španielsky.

Teším sa na Vás.

Zdroj: www.zuzanajanosikova.sk