Zábavný svet

Email Telefón Web

Zábavný svet Vám pomôže zorganizovať oslavu, na ktorú Vaši najmenší, ale aj tí starší len tak ľahko nezabudnú a aj Vy o nej budete ešte dlho rozprávať. Skvelá zábava, ktorá bola doteraz možná len na púťach a iných podujatiach, teraz konečne aj u Vás doma.

Pridajte sa aj Vy medzi spokojných zákazníkov Zábavného sveta, spoznajte a využite nevšednú ponuku najlepších detských a narodeninových osláv. Pripravte svojim deťom oslavu, na ktorú len tak nezabudnú.

Zábavný svet Vám okrem iného ponúka mnoho aktivity, ktoré rozozvučia detský smiech. Balóny, detské aktivity, nafukovacie atrakcie, héliové balóny, vodné pištole, bazénik plný vody alebo vankúšová vojna… Takisto v prípade prenájmu hudobnej produkcie, či detského inventáru (stoly, stoličky, výzdoba) a občerstvenia sa na nás môžte s dôverou obrátiť. Ale aj prítomnosť animátorov Zábavného sveta, ktorí deti zabavia, pomaľujú (facepainting) či kúzelníka, ktorý predvedie svoju magickú show alebo poblázneného šaša. Pripravte svojim najdrahším tú najlepšiu detskú párty, na ktorú sa bude spomínať ešte roky.

 

Zábavný svet pre Vás materiálne a personálne zabezpečí organizáciu podujatí rôzneho charakteru – detské oslavy, narodeninové či meninové párty, akcie pre deti, zábavné podujatia, školské akcie, firemné podujatia či voľnočasové akcie. V prípade záujmu vieme taktiež pripraviť a zabezpečiť aj ďalšie služby – cateringové, animačné, organizačné a pod.