YOGI’s

Adresa Pribinova 8, 811 09 Bratislava Email yogis@fusiongroup.sk Telefón +421 948 349 026 Web yogiscoffee.com

Yogi’s – miesto príjemného oddychu.

Ak ste ešte nenavštívili naše kaviarne Yogi’s, tak neváhajte a spríjemnite si nákupný zhon práve u nás. Trávnatý dizajn, štebot vtákov, kaviarenské stoly v tvare a dizajne stromov, čerstvosť a domáca výroba používaných surovín do nápojov a snackov. K tomu príjemné a upokojujúce prostredie pre rodiny s deťmi a omaľovánky s farbičkami.

Naše kaviarne sa nachádzajú vo viacerých nákupných centrách, v Bratislave v Eurovei, v Bory Mall (v tejto kaviarni sa nachádza aj prebaľovací kútik) a v Avione. V Prešove ho nájdete napríklad v Epérii, kde môžete svoje dieťatko v pokoji prebaliť. V našich kútikoch máte k dispozícii aj hygienické vrecúška na plienky a vlhčené utierky.

YOGI´S® prináša čerstvý vietor do kaviarenského prostredia so svojim unikátnym dizajnom, skvelou kávou a geniálnymi koláčmi. Yogi’s sa spája s myšlienkou vytvorenia oddychovej zóny, v ktorej bude kaviareň dotvorená príjemným záhradným dizajnom, ktorý hneď na prvý pohľad chytí každého za srdce. Naša kaviareň chce byť iná a pokúšame sa o ďalší posun vnímania shopping centra aj ako miesta príjemného oddychu.

JEDNOTLIVÉ POBOČKY nájdete TU.

 

Zdroj: yogiscoffee.com