Wilderoben

Adresa Páričkova 24, 821 08 Bratislava Email hello@wilderoben.com Telefón +421 918 666 624 Web wilderoben.com

Eko-outdoorový obchod v Bratislave.

Outdoorové produkty nám pomáhajú naplno si užívať prírodu, a preto by k nej mali byť šetrné. 

V našom obchode preto nájdeš iba značky, ktoré pristupujú zodpovedne k tomu, aký majú dopad na svojich zákazníkov, zamestnancov, komunity aj životné prostredie. Ich produkty tieto požiadavky spĺňajú a ty môžš tráviť menej času online a viac času objavovaním bez obrazovky.

1% PRE NAŠE LESY

Wilderoben venuje 1 %  z každého predaného produktu lesoochranárskemu zoskupeniu Vlk. Touto spoluprácou chceme aktívne prispievať k ochrane prirodzených lesov na Čergove a  pomáhať ďalej rozširovať chránené prírodné rezervácie na Slovensku. 

KTO JE VLK? Lesoochranárske zoskupenie VLK vlastní prvú súkromnú prírodnú rezerváciu na Slovensku Vlčia s rozlohou 21 ha, ktorá sa nachádza v Čergovskom pohorí. Druhá rezervácia Rysia (30 ha) sa nachádza v Strážovských vrchoch.

Nájdeš tu značky:

  • S najlepším produktom na trhu – Značky, ktoré vyvíjajú najnovšie technológie pre použitie v extrémnych podmienkach, na ktoré sa môžeš spoľahnúť roky podľa hesla „kupuj menej, používaj viac“.
  • Transparentné a zároveň rešpektujúce ľudské práva – Značky, ktoré zabezpečujú pre výrobu svojich produktov bezpečné, spravodlivé a humánne pracovné podmienky.
  • Aktívne znižujúce svoju ekologickú stopu – Značky, ktoré neúnavne bojujú proti znečisťovaniu životného prostredia počas celého výrobného reťazca od používania recyklovaných a organických materiálov až po ekologickú prepravu.
  • Environmentálne a spoločensky zodpovedné – Značky, ktoré si uvedomujú zodpovednosť za dopad svojho podnikania na zákazníkov, zamestnancov, miestne komunity a životné prostredie.
  • Ponúkajúce ten najlepší servis – Uprednostňujeme značky, ktoré vyrábajú vysokokvalitné produkty a ponúkajú na ne celoživotnú záruku alebo servis.
  • Vytvárajúce spolupráce s komunitami – Značky, ktoré majú jasnú víziu a budujú medzinárodnú komunitu zodpovedných spotrebiteľov.
  • Pozitívne vzory – Značky, ktoré vedia, že každý môžeme svojimi činmi prispieť k ochrane nášho životného prostredia.

Všetko, čo kupujeme, má dopad na životné prostredie. Preto tu nájdete len tie firmy a produkty, ktoré dodržiavajú zásady ekologickosti a udržateľnosti. Tieto produkty sú tiež odolné a majú celoživotnú záruku – a tak stačí, keď si ich kúpiš iba raz. 

Nájdete tu nielen tričká, košele, svetre, bundy, vesty, kraťase, nohavice, šiltovky a čiapky, či turistickú obuv, ale aj tašky, ruksaky, doplnky na turistiku, tematické knihy, či iné produkty vhodné na akýkoľvek pohyb v prírode.

— E-SHOP OBCHODU WILDEROBEN NÁJDETE TU —

Kamenná predajňa sa nachádza v Bratislave na Páričkovej 24.

Otvorené Pon-Pia 14:00-19:00, Sob-Ned 09:00-13:00.

Zdroj: wilderoben.com