TOYETO Vnímavé hračky – Karadžičova

Adresa Karadžičova 10, 811 09 Bratislava Email ba_karadzicova@toyeto.sk Telefón +421 948 098 980 Web www.toyeto.sk

Koncept prinášajúci kvalitné zmysluplné hračky na slovenský trh. Našim cieľom je vhodne napomáhať deťom v ich vývine.

Vnímavé hračky sú hračky, ktoré vnímajú Vaše deti. Vnímajú ich potreby, pocity a emócie a svojim zameraním prispievajú k vývinu dieťaťa a rozvoja jeho všestranných schopností. Do nášho obchodu vyberáme tovar s citom, staviame na niekoľkoročnej skúsenosti s výchovou detí doma i v našej partnerskej materskej škôlke Bäumchen – Stromček.

Vysoký dôraz kladieme na kvalitu, trvácnosť a nezávadnosť materiálov, z ktorých sú hračky vyrobené. Každá hračka z nášho sortimentu má význam v určitej fáze vývinu dieťaťa.

V predajni Vám poskytneme vysvetlenie a radu pri výbere. Súčasťou filozofie obchodu Vnímavé hračky je chápanie nášho životného prostredia ako celku a preto sa snažíme pracovať tak, aby sme ho zaťažovali čo najmenej.

Otváracie hodiny:

  • Po – Pia 10:00 – 18.30
  • So 9:00 – 13:00

Predajňa sa nachádza v blízkosti autobusovej stanice Mlynské Nivy, oproti Ondrejskému cintorínu, vedľa pekárne Naglreiter. Parkovanie je možné v podzemnej garáži City Business Centra (vjazd zo strany aut. stanice Mlynské Nivy) alebo na parkovisku pred obchodom. Parkovacie miesta na parkovisku sa obvykle dobre uvoľňujú po 15 hodine.

Využite parkovanie v podzemnej garáži ZDARMA – už pri nákupe nad 10 € vám vrátime parkovné za hodinu parkovania.

Zdroj: www.toyeto.sk