Umelecká fotografia – photokids | Bratislava

Adresa Nobelova 34, 83102 Bratislava III. - Nové Mesto Email www.photokids.sk@gmail.com Telefón 0904/622894 Web www.photokids.sk

Umelecká fotografia – ateliérové fotenie tehuliek, mamičiek, detičiek, bábätiek, súrodencov či priateľov v MČ Nové Mesto.

…..človek sa narodí a hneď kričí. Nikto mu nerozumie, ale všetkých potešil. 
„Tu som!“, kričí človek. Narodil som sa u dobrých ľudí? V spravodlivom storočí? Nebojujú?
Je tu zrušené otroctvo? Smiem dýchať?
Ďakujem….

Volám sa Stanislava Melcherová a mám dcérku Margarétku a syna Maxima. Ako každú matku ma vždy fascinovalo zachytiť a uchovať si spomienku na najkrajšie momenty z detstva mojich detí. Baví ma to a preto som sa rozhodla venovať fotografovaniu tých najmenších.

 

Ateliérové fotenie tehuliek, mamičiek, detičiek, bábätiek, súrodencov či priateľov. Všetci sú vítaní. V našich priestoroch je možné Vaše dieťatko v kľude nakŕmiť, prebaliť či nechať ho pohrať sa. Fotenie prebieha v príjemnej atmosfére, čo napomáha dobrej spolupráci, najmä detí. V prípade, milé mamičky, že máte záujem o kaderníčku či kozmetičku vieme Vám ich zabezpečit (nie je v cene fotenia). Aktuálne prebiehajú rôzne, cenovo zvýhodnené, balíčky fotení. Pre viac info o balíčkoch na našej stránke, kde ich pravidelne aktualizujeme. Ateliér sa nachádza na Nobelovej ulici 34, metská časť Nové Mesto.

 

Cenník

Fotogravovanie detí v ateliéri (6 motívov)

12 ks fotografií (10×15) + 40-50ks na CD …………………..60,- EUR

 

Fotografovanie tehotných mamičiek (6 motívov)

12 ks fotografií (10×15, retuš v cene) + 40-50ks na CD …………………..60,- EUR

 

Fotografovanie portrétu (1 motív)

1 ks fotografie (veľkosť podľa dohody, retuš v cene) + 10 ks na CD …………………..10,- EUR

 

Rodinné fotografie (6 motívov)

12 ks fotografií (10×15, retuš v cene) + 40-50ks na CD …………………..60,- EUR

 

… každý ďalší motív ……………………………………………………..10,- EUR

Ďalšie fotografovanie a reklamné predmety (fotoplátno, fotoknihy, kalendáre, vankúšiky, a iné) podľa predstáv po vzájomnej dohode. Objednávky na telefónnom čísle:  0904 622 894 alebo smelcherov@gmail.com

Zdroj: www.photokids.sk