Tesco – Potraviny domov

Potraviny domov je vzrušujúca nová služba spoločnosti Tesco.

Čo je Potraviny domov?

Potraviny domov je vzrušujúca nová služba spoločnosti Tesco. Táto služba vám umožní si vybrať zo širokej škály výrobkov z pohodlia vášho domova a nechať si ich doručiť priamo k vám domov v čase, kedy vám to bude najviac vyhovovať.

Ponúkame vám rovnaké nízke ceny a propagačné akcie, ako nájdete v hypermarkete, takže hlavné výhody nakupovania v hypermarkete má doma k dispozícii každý s prístupom k internetu.

Máte kartu Clubcard? Získavajte body on-line so službou Potraviny domov!

Ako bude mnou vybraný tovar, zabalený a dodaný, aby zostalo všetko čerstvé?

O Váš nákupný zoznam sa stará veľa zamestnancov. Všetci sa usilujú, aby zabezpečili, že dostanete kvalitné služby a vynikajúcu kvalitu.

  • Naši odborne vyškolení nákupcovia vždy vyberú výrobky, ktoré sú najčerstvejšie a majú najdlhšiu dobu spotreby – vyberajú rovnako ako keby ste nakupovali vy sami. Kladú si otázku: „Kúpil/a by som si to ja sám/a?“ A preto vám nebude poslané nič, čo nemá tú najvyššiu kvalitu.
  • Pri balení vašich výrobkov je náš systém nastavený tak, že čerstvé potraviny sa pripravujú osobitne od nepotravinových výrobkov, mrazené výrobky a ťažké položky sa dávajú na spodok, aby sa predišlo zmačkaniu. Presne tak, ako by ste to robili pri nakupovaní vy sami.
  • Všetky výrobky uskladňujeme v klimaticky regulovaných miestach, vrátane našich dodávok. To zaručuje, že vám bude váš tovar dodaný v najlepšom stave a v správnej teplote.

    Kam doručujeme?

    Naše on-line nákupné služby sú momentálne dostupné vo väčšine oblastí Bratislavy, Nitry, Košíc, Trnavy, Prešova, Galanty, Šaly, Malacek, Hlohovca a okolia týchto miest. Ak si chcete skontrolovať, či doručujeme aj do vašej oblasti, prejdite na našu stránku kontroly dostupnosti tovaru a zistite

Zdroj: potravinydomov.itesco.sk