Tehotenská móda

Adresa Alstrova 235, 83106 Bratislava Email bublinka@bublinka.sk Telefón +421 904 940 704 Web www.bublinka.sk

Tehotenská móda "Bublinka" pre budúce mamičky v sebe zahŕňa kvalitné tehotenské nohavice, tehotenské leginy a tepláky, tehotenské blúzky či tuniky, tehotenské sukne, tehotenské pásy a tehotenské tričká s vtipnou potlačou, tehotenské komplety, tehotenské šaty a tehotenské svetre od športových modelov až po elegantné.

Tehotenská móda „Bublinka“ pre budúce mamičky v sebe zahŕňa kvalitné tehotenské nohavice, tehotenské leginy a tepláky, tehotenské blúzky či tuniky, tehotenské sukne, tehotenské pásy a tehotenské tričká s vtipnou potlačou, tehotenské komplety, tehotenské šaty a tehotenské svetre od športových modelov až po elegantné. Ponuku pre tehuľky dopĺňa materská a tehotenská bielizeň.
Tehotenské oblečenie, ktoré ponúkame v našom e-shope nájde aj v našej kamennej predajni – ceny tovaru sú rovnaké :-D. 
V popise tovaru je vždy uvedené či je tovar ihneď k odberu (teda či ho máme aj v predajni), alebo je na objednávku.
Okrem tohu pre Vaše bábätko, či väčšie dieťa (veľ. 56 – 158) ale aj pre dospelých nájdete v kamennej predajni Bublinka lacné second hand oblečenie z Anglicka.

 

HISTÓRIA
Na slovenskom trhu pôsobím od roku 2004. Mojou snahou bolo vytvoriť obchod, ktorý ľuďom uľahčí život, ušetrí ich čas, energiu a v konečnom dôsledku aj peniaze.V prvom roku činnosti som sa zamerala na sprevádzkovanie maloobchodnej prevádzky TUZEX so značkovým second hand oblečením pre deti ako aj dospelých. Následne som vytvorila prvý slovenský e-shopu  so značkovým second hand oblečením pre deti .V ďalších rokoch 2005-2007 som doplnila svoju ponuku o tehotenskú konfekciu a sezónnou doplnkovou službou sa stalo požičiavanie kostýmov a karnevalových masiek pre deti.V roku 2008 som sa rozhodla doplniť ponuku aj o nový tovar – pre budúce mamičky a termooblečenie pre dospelých.

POSLANIE
Zmyslom existencie je zabezpečiť svojim zákazníkom – kvalitné a čo najširšie portfólio oblečenia prispôsobených súčasným trendom a ponuke na trhu. Zákaznícka orientácia znamená v mojom ponímaní pružne reagovať na potreby a zmeny na trhu.

FILOZOFIA PODNIKANIA
– Výrobky musia byť kvalitné a cenovo prístupné. 
– Snažím sa vychádzať svojim zákazníkom vždy v ústrety. 
– Partnerstvo so zákazníkmi je založené na úcte a zodpovednosti, pričom kladiem dôraz na diskretné správanie, bez akéhokoľvek zvýhodňovania, predstierania a diskriminácie.

Zdroj: www.bublinka.sk