Tanečná škola Grupo Caliente

Adresa Bardejovská 1, 83102 Bratislava Email info@grupocaliente.sk Telefón +421905631098 Web www.facebook.com

Grupo Caliente je tanečná skupina od roku 2003 a od roku 2017 aj nový tanečný priestor a tanečná škola na Bardejovská 1, Bratislava (Nové Mesto, oproti Palme)

Tanečná skupina Grupo Caliente vznikla už v roku 2003. Venuje sa primárne latino a exotickým tancom, ale našim tanečníkom nie sú cudzie ani moderné tance ba ani slovenské ľudovky. Skupinu ako aj chod tanečných hodín či prenájom koordinuje Mgr. Art Katarína Peterková.

Od začiatku roka 2017 trénuje Grupo Caliente vo svojej novučičkej profesionálne vybavenej tanečnej sále. A zároveň sme našu tanečnú sálu sprístupnili aj pre verejnosť a prípravku pre tanečnú skupinu.

Okrem tanečnej skupiny a našich tanečných kurzov ponúkame prenájmom tanečnej sály na aj vami organizované workshopy, prípadne detské oslavy. Vrámci detských osláv vieme urobiť pre deti minidisko, maľovanie deťi na tvár, fúkanie a modelovanie balónov (balónové zvieratká). Máme aj bublifuk – stroj. Sála je vybavená zrkadlami, špeciálnou tanečnou podlahou (baletizol = artefol a pod tým osb dosky), reproduktor (napojenie na jack, prípadne iné), nabíjačky na mobily, wc, sprchou, infrasaunou, čističkou vzduchu Ionic-CARE Triton X6, difuzérom na vonné oleje, lavičkami a vešiakmi, projektor, plátno 3x3m, farebné osvetlenie s množstvom nastavení, od intímneho vhodného na jogu, po bežné biele, farebné podľa nálady až po stroboskop. 🙂

Cena prenájmu tanečnej sály je 15 € na hodinu. Prípadne podľa dohody.

Cena minidisko pre deti vrámci detskej oslavy u nás na sále je 140 € (1 hodina –  v cene je animátor – tanečný pedagóg a prenájom tanečnej sály), modelovanie zvieratiek z balónov 100 € (1 hodina –  v cene je animátor, modelovacie balóny a prenájom tanečnej sály). Takú mini detskú oslavu si teda viete vyskladať hodinka na príchod a ostrieľanie detí medzi sebou, odovzdanie darčekov, následne minidisko a na koniec voľné šantenie s paralelným modelovaním balónov a za 3 – 4 hodinky sa deti vyzabávajú.

Aktuálne je kalendár sály voľný. Tanečné hodiny tanečnej skupiny sa prispôspobia prípadným nájomcom a ich kurzom.

Na tanečnej sále v minulosti prebiehali tanečné hodiny pre verejnosť:

Latino Explosion s kubánskym inštruktorom Yody Iznaga, párová salsa pre začiatočníkov s tanečníkmi Grupo Caliente, Latino babies (tanec s deťmi v nosiči) s Katarínou (Grupo Caliente), Orientálny brušný tanec s Christie, Bourlesque s Catrice Cat, Slovenské ľudovky ako aerobná aktivita s Kamilou Ochabovou (Sľuk, Grupo Caliente, …), Yogovanie s Beou a Monikou.

Zdroj: www.facebook.com