Suncafé Petržalka

Adresa Blagoevova 20, 851 04 Bratislava Email objednavky@suncafe.sk Telefón +421948477588 Web www.suncafe.sk

Kaviareň, ktorá ponúka rodinnú atmosféru, vynikajúce zákusky vlastnej výroby, chutné vegánske menu a špeciálne potraviny. K dispozícii je aj dojčiaca miestnosť.

Detský kútik a dojčiaca miestnosť

Príďte si k nám vychutnať kávu a zákusok, zatiaľ čo sa Vaše detičky zahrajú v našom detskom kútiku. Máte ich nablízku a predsa máte priestor na oddych. Maminkám dožičíme súkromie v samostatnej dočiacej miestnosti s pohodlným kreslom. Prebaľovacie pulty Vám poskytnú pohodlie ako doma.

Detské oslavy a torty

Naša kaviareň poskytuje útulné priestory aj pre menšie rodinné posedenia. Aj keď sa momentálna situácia v súvislosti s COVIDom neustále mení, veríme, že sa k destkým oslavám vrátime v plnohodnotnej miere. Ak chystáte malému oslávencovi prekvapenie v podobe torty, neváhajte nás osloviť 🙂 Radi v našej vlastnej výrobni pre Vás pripravíme tortu podľa Vašich predstáv.

Špeciálne potraviny

Vieme, že dnes majú detičky rôrne intolerancie a alergie. S našim synom si tiež tým prechádzame a preto sme sa rozhodli si zriadiť u nás aj špeciálny potravinový kútik. Nájdete v ňom najmä bezmliečne, bezlepkové, DIA a BIO potraviny a nápoje.

Vegan Bistro

Ak máte chuť si niečo zakusnúť radi pre Vás pripravíme šalát, wrap alebo sendvič z nášho Vegan Menu, ktorý si pochvaľujú aj nevegáni 🙂

Zdroj: www.suncafe.sk