Salaš Žiar

Adresa Žiar 378, 03205 Žiar Email info@salas-ziar.sk Telefón +421 907 856 478 Web www.salas-ziar.sk

Príďte si vyskúšať naše golfové odpalisko, jazdu na koči, koni či poníkovi pre malých i veľkých.

Tam, kde ráno slnko vychádza z pod Baranca, tam v diaľke učupený v objatí mohutných vrchov a rozkvitnutých lúk, tam, kde sa čas dokáže zastaviť, tam v diaľke prebúdza sa každé ráno náš Salaš. Príďte a nechajte sa zlákať chuťou, farbou i vôňou nášho krásneho regiónu Liptova.

Otváracie hodiny:

  • Júl – August: pondelok – nedeľa: 9:00 – 21:00hod
  • Január – Jún: pondelok – štvrtok: 11:00 – 19:00hod, piatok – nedeľa: 9:00 – 21:00hod
  • September – December: pondelok – štvrtok: 11:00 – 19:00hod, piatok – nedeľa: 9:00 – 21:00hod

Pre tých najmenších ponúkame možnosť vyšantiť sa v detskom svete – ako sú trampolíny, lanovka, šmýkačky, domčeky a mnoho ďalších atrakcií.

Reštaurácia:

Pochutnajte si na ľudových jedlách inšpirovaných životom valachov a vyskúšajte tradičné výrobky z ovčieho mlieka. Keď už sa usadíte, nezabudnite sa potužiť niečím ostrým na zahriatie, najlepšie „hriatym so škvarkami“, doprajte si fajnotky nášho šéfkuchára a pre mlsné jazýčky máme pripravené sladké maškrty..

Ubytovanie:

Zažite pravú atmosféru vidieka v našich útulných podkrovných izbičkách, z ktorých cez otvorené okná počuť cengot spiežovcov pasúcich sa oviec či štekot nášho „dunča“ Fedora.

K dispozícii je pre vás pripravená jedna dvojlôžková, štyri trojlôžkové a jednu štvorlôžková izbu, každá s vlastným TV a Wi-Fi pripojením. Ďalej spoločná plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC, ktorá je spoločná vždy pre dve izby.

Okolie a aktivity:

Žiarska dolina predstavuje vhodné podmienky pre turistiku, cykloturistiku či lyžovanie každého druhu (zjazdové, bežecké i skialpinizmus). Príďte si vyskúšať naše golfové odpalisko, jazdu na koči, koni či poníkovi pre malých i veľkých. Pre tých najmenších ponúkame možnosť vyšantiť sa v detskom svete – ako sú trampolíny, lanovka, šmýkačky, domčeky a mnoho ďalších atrakcií. V zimných mesiacoch je dispozícii detský kútik priamo v reštaurácii.

Zdroj: www.salas-ziar.sk