Rozpravkoveoblecenie.sk

Adresa Medená 5, Bratislava Email info@rozpravkoveoblecenie.sk Telefón 0944 904 999 Web www.rozpravkoveoblecenie.sk

Rozprávkové oblečenie Disney.

Vitaje v e-shop Rozpravkoveoblecenie.sk

K deťom neodmysliteľne patria rozprávky a to nás inšpirovalo, aby sme založili špecializovaný internetový obchod, v ktorom ponúkame detské oblečenie s motívmi rozprávok. Deti môžu svojich obľúbených rozprávkových hrdinov nosiť stále pri sebe, respektíve na sebe 🙂

V našej ponuke nájdete detské tričká, mikiny, bundy, plavky, pyžamá s obrázkami Disney, Hello Kitty, Angry Birds, Cars, Barbie, Monster High, Skylanders, Superman, Spiderman, Princess, Mickey, Minnie a mnohými inými.

Oblečenie je určené pre deti od 2 do 14 rokov. Máme i kategóriu s kojeneckým oblečením pre bábätká do 2 rokov, kde nájdete detské body, dupačky a tričká. Pozrite si našu pestrú ponuku rozprávkového oblečenia na našej stránke rozpravkoveoblecenie.sk

 

Rozpravkoveoblecenie je obchod značkového oblečenia pre všetkych, či už prarodičov, starých rodičov, rodičov, tety a vlastne všetkých ktorí hľadajú to najkrajšie a najkvalitnejšie detské oblečenie pre najmenšich pre naše deti.

Sme špecialistami na vysokokvalitné oblečenie pre bábätká a deti do 14 rokov v najpredávanejších značkách vo svete ako je Hello Kitty ,Disney, Monster High, Spiderman, Angry Birds, Barbie a mnoho ďalších. Pri každom produkte máme tabuľku z veľkosťami, kde si ľahko odmeráte velkosti vášho dieťaťa.

Rozprávkovéoblečenie.sk predáva výhradne originálne licenčné oblečenie. Všetok tovar je vyrábaný Nemeckou firmou TV Mania GmbH, v súlade s licenčnými zmluvami.

 

Ďalej potvrdzujeme, že naše oblečenie je nezávadné deťom a spľňa hygienické štandardy.
U nás nájdete vždy nový sortiment.

V prípade, že máte akékolvek pripomienky a otázky, neváhajte a ozvite sa nám. Veríme, že budete spokojný a už čakáme na váš skorý návrat do nášho obchodíka.

 

Výhody nákupu na Rozpravkoveoblecenie.sk

  • tovar odoberáme výhradne od nemeckého dodávateľa
  • najlepšie ceny
  • rýchle dodanie
  • bezpečné platenie
  • široká ponuka kvalitného oblečenia
  • doprava zdarma pri nákupe nad 70 €
  • záruka 2 roky
  • vrátenie tovaru do 7 dní

 

 


Zdroj: www.rozpravkoveoblecenie.sk