Rio Fun Park

Adresa Holubyho 5, 93401 Levice Email info@riofunpark.sk Telefón +421 948 355 661 Web www.riofunpark.sk

Detské interierové ihrisko s kaviarňou.

Vítame Vás... v interiérovom detskom ihrisku Rio Fun Park, ktoré otvorilo dvere v septembri 2015. Rio Fun Park je športovo-relaxačné interiérové centrum pre deti a ich rodičov, v ktorých deti za každého počasia nájdu priestor pre aktívny pohyb a zábavu. Sú určené pre deti do 12 rokov a sprístupnené aj dospelému sprievodu detí. Centrum je vybavené profesionálnymi a certifikovanými atrakciami zameranými na rozvoj detskej pohyblivosti a osobnosti. Rodičom každého neposedného dieťaťa ponúkajú jedinečnú možnosť aktívneho odpočinku.

Voľný čas! U nás majú deti možnosť tráviť voľný čas, rozvíjať svoje pohybové schopnosti, koordináciu a orientáciu, a to všetko v atraktívnom detskom prostredí, s možnosťou spoznávania nových kamarátov a rovesníkov.

Rodičom, ktorí svoje deti v našom zábavnom centre sprevádzajú, ponúkame okrem možnosti zapojiť sa aktívne do hry svojich detí tiež možnosť oddýchnuť si pri dobrej kávičke, čajíku alebo pri aktuálnej ponuke v našej kaviarni, ktorá je súčasťou ihriska.

Detské oslavy! Rio Fun Park je ideálnym miestom na organizovanie detských osláv. Na každú oslavu robíme cenovú kalkuláciu individuálne šitú na mieru a podľa požiadaviek objednávajúcej osoby.

Zdroj: www.riofunpark.sk