REŠTAURÁCIA VILLA BETULA | Liptovská Sielnica

Email Telefón Web

Štýlová rodinná REŠTAURÁCIA VILLA BETULA sa orientuje na zážitkovú gastronómiu. Návštevníkom ponúka príjemné a útulné prostredie v srdci Liptova s kompletným reštauračným vybavením pre deti všetkých vekových kategórií a prvotriedne gastronomické služby s kvalitným servisom. Samozrejmosťou sú detské sedačky, detské menu, exteriérové detské ihrisko či detský kútik s množstvom hračiek.

Rodinne orientovanú REŠTAURÁCIU VILLA BETULA nájdete pri obci Liptovská Sielnica neďaleko severného brehu Liptovskej Mary. Leží na úpätí malebných Chočských vrchov a Západných Tatier.

Reštaurácia je zameraná na zážitkovú gastronómiu s cieľom ponúknuť návštevníkom gurmánsky pôžitok s prvotriednym servisom. O kvalitu pripravovaných jedál sa starajú dlhoroční šéfkuchári s bohatými skúsenosťami, ktorí dbajú, aby boli všetky pokrmy pripravené z čerstvých surovín a s patričnou starostlivosťou. Súčasťou reštaurácie je aj exkluzívna vínotéka s profesionálnym someliérom Martinom Beňom, ktorý každému návštevníkovi poradí a odporučí víno podľa chuti.

Počas letnej sezóny môžu rodiny stolovať na dvoch zastrešených terasách s priamym výhľadom na najväčšie detské ihrisko v Liptove BABYLAND VILLA BETULA. Deti tu môžu využiť veľkoplošný nafukovací hrad s prekážkovou dráhou, megapreliezačku Tarantulu s viacerými šmykľavkovými tobogánmi, veľkoplošnú interiérovú detskú halu s ihriskom, malé i väčšie lezecké steny, trampolíny pre deti všetkých vekových kategórií, lanovú dráhu, šliapacie autíčka, hojdačky, otvorené i kryté pieskoviská, záhradné domčeky a ďalšie atrakcie.

V zime a chladnejšom počasí je najpríjemnejšie priamo v reštaurácii, ktorej dominuje veľký krb a štýlové vybavenie s množstvom aranžérskych doplnkov. Reštaurácia je súčasťou PENZIÓNU VILLA BETULA, ktorý získal certifikát BABY FRIENDLY s plným počtom hviezdičiek od slovenskej Únie materských centier.

Deti môžu v reštaurácii využiť detské stoličky a detský príbor, vybrať si môžu z pestrého detského menu alebo sa môžu pohrať v detskom kútiku s množstvom rôznych hračiek. Na toaletách nechýbajú detské redukcie na WC a detské stupienky k umývadlám.

Príďte si vychutnať s celou rodinkou pravé kulinárske pôžitky do REŠTAURÁCIE VILLA BETULA a oddýchnuť si pri výborných jedlách s prvotriednou obsluhou. Radi Vás presvedčíme, že v našej reštaurácii zažijete rozprávku plnú chutí, ktorá nikdy nekončí… 🙂