Primon Tábory

Adresa Staničná 267, Kremnica & Podskalie Email primon@primontabory.sk Telefón 0905 521 223 Web www.primontabory.sk

Skvelý tábor rodinného charakteru do 50 detí pre turnus

Organizácia Primon funguje od roku 2009.

 

Naše najveselšie zážitky sme spísali a odfotili do Primon Almanachu, z ktorého sa dozviete aké tábory robíme. Almanach si môžete pozrieť na tomto linku – http://share.snacktools.com/985CDE8F8D6/bh9545ik

 

Sme tábor rodinného charakteru, kde počet detí v jednom turnuse nepresahuje číslo 50. Naši vedúci a praktikanti z 99 percent s nami začínali už ako deti, vďaka čomu máme stabilné tímy. Je to pre nás najdôležitejšie.

 

Okrem vedúcich máme vždy so sebou aj pár praktikantov, ktorí pomáhajú najmenším v prípadoch, ak im vstávanie z postele trvá nezvyčajne dlho, pri naberaní polievky s pomocou žufany, pri strate zubnej kefky, a podobne.

 

Nielen z o krok vyššieho dôvodu vieme zaručiť, že sa naši najmenší v tábore nestratia, preto sme supervhodní pre prvotáborníkov.

 

Deti vraciame rozjašené s kopou špinavého prádla. Radosť byť rodičom v takej chvíli, hehe.

 

PS: Tábor v Primone je vhodný aj pre prvotáborníkov. Žiadne ranné rozcvičky, skúšky odvahy a ani nočné pochody lesom. Ak sa aj rozhodneme spraviť nočný pochod, najmenší ostávajú spať na chate. Najbláznivejšie kúsky robia vedúci, takže ten ostatok príde deťom prekvapivo normálny a väčšinou sa zapoja aj nesmelé typy detí. Určite nikoho do ničoho nebudeme nútiť. To je Primon. Veselé prezeranie Almanachu a tešíme sa na leto!

Zdroj: www.primontabory.sk