PRIMI

Adresa Michalská 19, 81103 Bratislava Email michalska@primi.sk Telefón +421 914 346 952 Web www.medusagroup.sk

Legendárna sieť reštaurácií prináša všetko, čo máte radi.

Legendárna sieť reštaurácií prináša všetko, čo máte radi – vynikajúcu mediteránsku kuchyňu, starostlivo vybrané vína, moderné koktaily, pohodovú atmosféru, krásny interiér a skvelú hudbu.

Rodinná reštaurácia na brehu a promenáde Dunaja v centre Eurovea s prímorským interiérom a celoročným preskleným pavilónom s výhľadom na rieku. Obľúbenú mediteránnu kuchyňu dopĺňajú aj lokálne chute tak, aby ste si našli všetko, čo máte radi.  Deti sa môžu zabaviť pri špeciálnom detskom pizza pulte pripravovaním a pečením vlastnej pizze.

Primi Michalská:
Jedna z najobľúbenejších reštaurácií v centre Bratislavy pod Michalskou bránou. Čarovná záhrada, presklený pavilón otvorený aj v zime, 2 poschodia pohodového etno štýlu, vynikajúca kuchyňa s množstvom cestovín, pizze, mäsa a rýb. Skvelé cocktaily, vína a k tomu live DJ´s cez víkend. Dvojposchodové Primi je cez deň obľúbenou reštauráciou so skvelým jedlom, v noci je to bar s legendárnou atmosférou.

Primi Eurovea:
Nadýchnite sa na brehu rieky a užite si s priateľmi alebo rodinou dovolenkový pocit. Talianska a mediteránska reštaurácia Primi v Eurovei ponúka skvelé jedlá a bohatý výber nápojov a vín. Vďaka umiestneniu na nábreží Dunaja s krásnym výhľadom a originálnemu interiéru zažije každý hosť nezameniteľnú prímorskú atmosféru. V Primi Eurovea nechýba ani obľúbený detský pizza pult, kde si môžu deti vyrobiť a upiecť vlastnú pizzu.

Primi Polus:
Obľúbená Primi v nákupnom centre Polus. Nájdete tu všetko, čo máte radi. Útulný a pohodlný interiér, pizza, cestoviny, jedlá na grile, rodinné kombá alebo detské menu. Príjemná atmosféra a relax. Rovnako ako v Kubu a Primi v Eurovei, aj v reštaurácii Primi Polus je detský pizza pult určený pre najmenších kuchárov.

Otváracie hodiny:

  • MICHALSKÁ: Po – Št: 11:00 – 01:00 | Pi – So: 11:00 – 03:00 | Ne: 11:00 – 24:00
  • EUROVEA: Po – Ne: 11:00 – 24:00
  • POLUS: Po – Ne: 08:00 – 22:00

Zdroj: www.medusagroup.sk