Prezdravie

Adresa VIVANTIS a.s. Školní náměstí 14, 537 01 Chrudim II Email info@prezdravie.sk Telefón +421 220 512 509 Web www.prezdravie.sk

Urobte niečo pre svoje zdravie.

Zdravie začína v nás

U nás v Prezdravie.sk veríme, že cesta k naozajstnému zdravie vedie cez celostný prístup. To znamená, že nechceme len potláčať príznaky chorôb, ale je pre nás dôležité, čo jeme, ako premýšľame, aký vzduch dýchame, alebo aký vzťah máme sami k sebe. Preto pre vás máme v ponuke viac ako 8000 produktov z tých najlepších produktov pre zdravie, ktoré sa dajú na trhu zohnať, aby si u nás každý našiel to, čo k svojmu životu potrebuje.

Veríme, že každý človek drží osud svojho zdravia vo vlastných rukách. Preto sa snažíme ľuďom pomôcť objaviť spôsob, ako vnímať svoje zdravie vo všetkých súvislostiach a uviesť do rovnováhy svet psychický, mentálny, telesný i okolitý tak, aby sme boli čo najzdravšie. A to fyzicky aj duševne. To je totiž ten najlepší spôsob, ako predchádzať chorobám.

V prípade, že človek ochorie, nezatracujeme západnou medicínu. Sme ale presvedčení, že správne zvolená prírodná medicína pomáha liečiť a je pre telo prínosnejšie ako farmaká, ktorá vo väčšine prípadov nelieči, ale len potláčajú príznaky.

Prírodné produkty predvybrané odborníkmi

Počas 18 rokov sme vybudovali tím ľudí, ktorí veria v to isté ako my. Sú to práve oni, kto pre vás starostlivo vyberá všetky naše produkty.

Ďalšou súčasťou tímu sú odborníci a lekári v online poradni, ktorí vám poradia so všetkým okolo zdravia od psychosomatických problémov cez jedálniček až po psychológiu.

Cez 3000 recenzií a odborné články

Sme radi, že za dobu, po ktorú sa zaoberáme prírodnou cestou k zdraviu, sa nám podarilo nazbierať obrovské množstvo recenzií práve od vás, našich zákazníkov. Takmer u všetkých produktov tak môžete nájsť skúsenosti ostatných a zvážiť, či budú vyhovovať aj vám.

Naši filozofiu premietame aj do nášho informačného webu Celostnimedicina.cz, kde nájdete stovky článkov písaných odborníkmi a zistíte, ako zlepšiť svoje zdravie z pohľadu celostnej, alternatívnej aj prírodnej medicíny.

Za celý tím Prezdravie.sk by sme vám radi popriali, aby sa vám u nás páčilo, či už ste svoju cestu k prirodzenému spôsobu života a prírodnému zdravia našli, alebo ju začínate objavovať. Veríme, že naozajstná zmena začína vnútri a že sa k nej každý rozhodne sám. Preto vám radi pomôžeme s každú malú aj veľkú zmenou, pre ktorú sa na svojej ceste k zdraviu rozhodnete.

Tím Prezdravie.sk

Zdroj: www.prezdravie.sk