Penzión Teplička v Liptovskej Tepličke

Adresa Štefana Nahalku 154, 05940 Liptovská Teplička Email info@penzionteplicka.sk Telefón +421905 307 446 Web www.penzionteplicka.sk

Penzión Teplička je ubytovacie zariadenie vhodné pre rodiny s deťmi. V Penzióne Teplička sa nachádza detský kútik, ktorý je obľúbeným miestnom pre detičky.

Penzión Teplička

je ubytovacie zariadenie vhodné pre rodiny s deťmi. Kapacita penziónu je 20 – 35 lôžok. Penzión je postavený z dvoch budov spojených presklenou zimnou záhradou, ktorá tvorí vstup do penziónu a ponúka priestor na príjemné posedenie pri kávičke či poháriku vína. Zo vstupnej haly môžete vstúpiť do sauny, kancelárie, jedálne a do ubytovacej časti. Na prvom poschodí nad vstupnou halou je detský kútik. Celý penzión je moderne zariadený. Pred penziónom je parkovisko pre ubytovaných hostí, za budovou je záhrada vhodná v lete na hry či posedenie pri ohni.

 

Fínska sauna: Ide o klasický fínsky typ sauny, teda mierne teplú a vlhkú saunu, ktorá je aj súčasným trendom. Pri tomto type saunovania je dôležité, aby teplota v saune neprekračovala cca 90 stupňov C, súčasne je však udržiavaná vysoká relatívna vlhkosť vzduchu. Čím je vzduch vlhší, tým lepšie sa teplota vzduchu môže transportovať na pokožku.

 

Zimná záhrada je vhodná na posedenie pri kávičke, čaji, poháriku vína. V Penzióne Teplička nájdete niekoľko miest na posedenie v zimnej záhrade a tak aj niekoľko skupiniek hostí má na svoje posedenie súkromie.

 

Letná záhrada poskytuje priestor pre rodiny s deťmi na rôzne hry, nachádzajú sa v nej hojdačka aj preliezačka pre deti. Posedenie a možnosť zdarma si zapožičať záhradný gril je príjemným doplnkom skupinových pobytov v letných mesiacoch.

 

V Penzióne Teplička sa nachádza detský kútik, ktorý je obľúbeným miestnom pre detičky. Je priestranný, bezpečný a plný hračiek. Obľubujú ho aj rodičia detičiek, pretože sa im popri deťoch príjemne sedí a popíja kávičku.

Zdroj: www.penzionteplicka.sk