Penzión*** Jurika v Bobrovci

Adresa Bobrovec 92 032 21, Bobrovec Email jurika@jurikaliptov.sk Telefón +421905 180 746 Web www.avena.sk

Penzión*** Jurika nachádzajúci sa v srdci Liptova, v prekrásnom prostredí podhorskej liptovskej dedinky Bobrovec. Je novo zrekonštruovaným štýlovým penziónom, ktorý Vás zaujme nie len svojím zaujímavým vzhľadom, ale i príjemnou rodinnou atmosférou, skvelou kuchyňou, čistými a peknými izbami a to všetko za prijateľné ceny

Penzión*** Jurika nachádzajúci sa v srdci Liptova, v prekrásnom prostredí podhorskej liptovskej dedinky Bobrovec. Je novo zrekonštruovaným štýlovým penziónom, ktorý Vás zaujme nie len svojím zaujímavým vzhľadom, ale i príjemnou rodinnou atmosférou, skvelou kuchyňou, čistými a peknými izbami a to všetko za prijateľné ceny. Pre športovo založených je mnoho príležitostí na lyžovanie, turistiku, rafting, cykloturistiku, paragliding, a množstvo iných športov. Tí, ktorí preferujú pasívny oddych môžu navštíviť Aquapark Tatralandia, ktorý je od nás vzdialený iba 3 km.

 

Ponúkame Vám ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s komplet. sociálnym zariadením (WC, sprcha alebo vaňa), TV, CD rádiomagnetofón, DVD prehrávač a väčšina izieb má balkón. Všetky izby sú veľké a priestranné. Zároveň ponúkame i ubytovanie v 3 lôžkovom apartmáne a veľkom 3 izbovom rodinnom apartmáne s kuchynkou. Celková kapacita penziónu Jurika je 45 až 50 lôžok.

 

V priestoroch penziónu sa nachádza i reštaurácia, poskytujúca celodennú stravu. Pre ubytovaných hostí je možnosť objednávky pobytu s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov. Z ostatných doplnkových služieb je pre klientov k dispozícii biliard, stolný futbal, playstation herňa, požičovňa bicyklov, počítač s internetom a free wifi. Hostia môžu v letných mesiacoch zdarma využívať i vonkajší bazén, ktorý sa nachádza v záhrade penziónu.

Zdroj: www.avena.sk