Penzión HOREC** v Jánskej doline

Adresa Jánska dolina 432, 03203 Liptovský Ján Email horec@horecliptov.sk Telefón +421 (0)914 333 021 Web www.avena.sk

Penzión HOREC** sa nachádza južne od obce Liptovský Ján, na začiatku jednej z najkrajších dolín Liptova – Jánskej doliny. Priamo nad termálnym kúpaliskom a v údolí potoka Štiavnica.

Penzión HOREC** sa nachádza južne od obce Liptovský Ján, na začiatku jednej z najkrajších dolín Liptova – Jánskej doliny. Priamo nad termálnym kúpaliskom a v údolí potoka Štiavnica. Leží v nadmorskej výške 635-650 m.n.m. Ponúka štandardné ubytovacie a stravovacie služby, rozmanitú ponuku doplnkových služieb pre využitie voľného času. Vybavením a službami je orientovaný tak, aby vyhovoval predstavám hostí o príjemne strávenej dovolenke počas celého roka. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi.

 

Ponúkame Vám ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s komplet. sociálnym zariadením (WC, sprcha). Všetky izby sú veľké a priestranné. Celková kapacita ubytovacej časti: 44 pevných lôžok, 9 prísteliek:

  • Apartmán HOREC (2 pevné lôžka + 3 prístelky, chladnička)
  • 12 dvojposteľových izieb
  • 6 dvojposteľových izieb s prístelkou
  • 2 trojposteľové izby

Pre rodiny s deťmi Vám ponúkame rodinné izby:

  • A. variant – izby č.1,2 (4 pevné lôžka + 1 prístelka)
  • B. variant – izby č. 5,6 (4 pevné lôžka) Na izbách je pripojenie na internet, telefón, TV-SAT a každá izba má vlastné sociálne zariadenie.

V priestoroch penziónu sa nachádza i reštaurácia s krbom , ponúkajúca celodennú stravu. Pre ubytovaných hostí je možnosť si objednať pobyty s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov.

 

Z ostatných doplnkových služieb je pre klientov k dispozícii biliard, stolný futbal, playstation herňa, požičovňa bicyklov a stolný tenis, počítač s internetom, sauna a free wifi.

 

Hostia môžu v letných mesiacoch zdarma využívať i vonkajší bazén, ktorý sa nachádza priamo pri letnej terase penziónu. Priamo za penziónom sa nachádza i oddychová zóna s jazierkami. Pre deti je k dispozícii i vonkajšie detské ihrisko.

Zdroj: www.avena.sk