Penzión Galanto v Jánskej doline

Adresa Jánska dolina 176, 03203 Liptovský Ján Email galanto@penziongalanto.sk Telefón +421905 180 746 Web www.avena.sk

Svojim čarom, kontrastom vysokých štítov, zelených lúk a pasienkov, splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi v ktoromkoľvek ročnom období.

Penzión Galanto Vám ponúka komfortné ubytovanie v 11 slnečných dvojposteľových izbách a v 8 priestranných trojposteľových izbách s možnosťou 1 – 2 prísteliek a to priamo v hoteli, v jednom apartmánovom dome zariadenom v alpskom štýle s kuchynkou a koženou sedacou súpravou a v jednom depandance, ktoré sú vzdialené od hotela len pár metrov. Celková kapacita komplexu je 48 lôžok a 13 prísteliek. Každá izba je vybavená TV so SAT prijímačom, telefónom, kúpeľňou a niektoré sú s balkónom. Príjemnú podvečernú atmosféru v izbách vytvára mäkké svetlo soľnej lampy. Pôsobí prívetivo a priateľsky, je prijateľné pre unavené oči a upokojuje. Ako prírodný ionizátor pozitívne vplýva na Vašu imunitu, dýchacie cesty, obehový systém a na psychiku človeka. Pokochajte sa výhľadom na panorámu Nízkych Tatier priamo z Vašej postele, načerpajte silu potoka čo Vám šumí pod oknom, nadýchnite sa čistého horského vzduchu a nechajte sa unášať pocitom voľnosti a bezstarostnosti.

 

V priestoroch penziónu sa nachádza reštaurácia ponúkajúca celodennú stravu. Pre ubytovaných hostí je možnosť si objednať pobyty s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov, obedy a večere sú formou výberu z menu. K dispozícii je i štýlová kaviareň s krbom s priľahlou zimnou záhradou a letnou terasou, kde si môžete vychutnať posedenie s pohľadom na zurčiaci horský potok. Súčasťou komplexu je i zastrešený a osvetlený altánok v atraktívnom horskom prostredí s kapacitou 20 osôb s možnosťou využitia veľkého ohniska s grilom.

 

Z ostatných doplnkových služieb je pre klientov k dispozícii:

  • biliard
  • požičovňa bicyklov
  • stolný tenis
  • tenisový kurt
  • spoločenská miestnosť

Hostia môžu v letných mesiacoch zdarma využívať i vonkajší bazén, ktorý sa nachádza priamo pri letnej terase penziónu. Pre deti je k dispozícii detský kútik.

 

 

Zdroj: www.avena.sk