Panta Rhei

Adresa Vysoká 2/A, 811 06 Bratislava Email info@pantarhei.sk Telefón +421 800 333 000 Web www.pantarhei.sk

Najväčší predajca kníh na Slovensku Panta Rhei prináša svojim zákazníkom zážitok z čítania, ale aj príjemné priestory kníhkupectva s jedinečnou atmosférou.

Najväčšia sieť kníhkupectiev Panta Rhei pôsobí na slovenskom knižnom trhu už 21 rokov. Každoročne udeľuje ocenenia Panta Rhei Awards za najpredávanejšie knihy, ako aj najúspešnejším autorom roka. Súčasťou 14 kníhkupectiev sú štýlové kaviarne Café Dias, v ktorých sa podáva káva Dias – zmes 100% arabík pražená špeciálne pre tieto kaviarne. Vo vybraných predajniach nájdete aj zaujímavé inšpirácie v oddeleniach CREATIVE – polotovary a dekoračné predmety na zhotovenie darčekov pre blízkych či doplnkov do domácností. Okrem kamenných pobočiek prevádzkujú aj internetový predaj kníh. 

V kníhkupectvách Panta Rhei nájdete širokú ponuku kníh rôznych žánrov pre všetky vekové kategórie. V Panta Rhei si môžete v pokoji vybrať knihy, dokonca vo vybraných predajniach si dať aj výbornú kávu v kaviarňach Café Dias, a prečítať niekoľko stránok bez toho, aby vás niekto vyrušoval. Príjemná atmosféra a vôňa kávy robia z kníhkupectiev Panta Rhei miesta, kde pocítite lásku ku knihám. Bonusom sú i rôzne akcie, literárne besedy, autogramiády a prezentácie za účasti domácich i zahraničných osobností literárneho neba a kultúrneho života.

Panta Rhei ponúka knihy pre deti a mládež, beletriu pre dospelých, slovenskú literatúru, cudzojazyčnú literatúru, literatúra faktu, populárno náučnú literatúru, odbornú literatúru, cestopisy, mapy, darčekové predmety, časopisy, DVD a CD.

Hodnoty Panta Rhei:

  • Dobré meno: Panta Rhei pôsobí na slovenskom knižnom trhu 21 rokov.
  • Dostupnosť: Zákazníkom prinášajú knihy v 39  predajniach po celom Slovensku a taktiež na eshope www.pantarhei.sk.
  • Nadšenie: Láska zamestnancov ku knihám sa odzrkadľuje v spokojnosti zákazníkov.
  • Tímová spolupráca: Pracujú ako jednoliaty tím s vydavateľmi, distribútormi i dopravcami.
  • Spokojný zákazník: Spokojnosť zákazníka je na prvom mieste.

ZOZNAM všetkých kamenných predajní na Slovensku.

Zdroj: www.pantarhei.sk