Oslavy pohybu v The Little Gym® | Bratislava

Email Telefón Web

Doprajme deťom viac ako len tortu – v The Little Gym®. Usporiadajte im výnimočnú narodeninovú oslavu!

Nechajte deti, aby si sviečky na svojej narodeninovej torte sfúkli práve u nás. Uvidíte, že na túto oslavu len tak nezabudnú! Časopis Parents (USA) vyhodnotil The Little Gym  ako najlepšie miesto, kde usporiadať deťom narodeninovú oslavu!

 

Váš oslávenec a jeho kamaráti budú mať k dispozícii celú telocvičňu so všetkým náradím a kvalifikovaných inštruktorov, ktorí pre oslávenca a jeho hostí pripravia zábavný program plný pohybu, hudby, hier a pesničiek, pri ktorom sa nie len pobavia, ale aj ponaťahujú a užijú si veľa zábavy. Oslava začína hodinovým programom v telocvični. Pripravené sú hry, prekážkové dráhy a pod vedením inštruktorov si môžu zacvičiť taktiež na náradí (hrazda, kladina, preskok). K vybaveniu telocvične patrí aj ďalšie náčinie ako sú lopty, farebný padák a frisbee. Po cvičení je čas na narodeninovú tortu a gratulácie. Počas oslavy pozornosť našich inštruktorov patrí len Vám, ktorí zabezpečujú program v telocvični, ale aj mimo nej.

 

Všetko zariadime za vás – od pozvánok, cez výzdobu až po záverečné upratovanie!  Deti sa vybláznia a vy si môžete oddýchnuť alebo si oslavu spolu s deťmi konečne naplno užiťa vychutnať, pretože o všetko sa postaráme my..

 

Oslavy prebiehajú vždy v sobotu alebo v nedeľu. Telocvičňu so všetkým náradím rezervujeme vždy len jednej skupine a preto nám dajte včas vedieť, ktorý deň má patriť práve Vášmu malému oslávencovi a jeho kamarátom.

 

Viac info o The Little Gym – https://kamsdetmi.sk/centra-pre-kruzkove-aktivity-pre-deti/the-little-gym-bratislava.html

The Little Gym® sa otvára 12. septembra 2012!