Originálne hračky – kvalitné a bezpečné hračky z celého sveta

Adresa Mlynská 355, 029 44 Rabča Email obchod@originalnehracky.sk Telefón +421910355607 Web www.originalnehracky.sk

NAŠE HRAČKY SÚ ORIGINÁLNE A KVALITNÉ

V našom eshope nájdete široký sortiment drevených a nedrevených hračiek rôznych druhov. Našu ponuku neustále rozširujeme o hračky nami zavedených originálnych značiek. Zároveň sa Vám snažíme priblížiť aj značky nové. Vyberáme pre Vás a dodávame len kvalitné hračky certifikované pre predaj v EÚ. Ku všetkým našim dreveným hračkám máme k dispozícii vyhlásenie o zhode od všetkých jednotlivých výrobcov, či dovozcov do EÚ vrátane nás samotných. Všetky naše značkové drevené hračky sú dokonale opracované a bezpečné pre Vaše deti.

NAŠE CENY SÚ NÍZKE

Ponúkame Vám len kvalitné hračky za nízke ceny vďaka veľkoobjemovým nákupom veľakrát priamo od výrobcu a vďaka našej nízkej marži. Nie sme bezohľadní zlatokopovia a naše predajné ceny volíme naozaj s rozumom. Ceny hračiek podobného druhu pravidelne porovnávame s konkurenciou a snažíme sa Vám poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku na trhu.

MÁME STOVKY SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Hodnotenia sú udeľované úplne nezávisle na nás a sú vyjadrením samotných kupujúcich, ako boli s našimi službami spokojní. Tešíme sa na každý Váš ohlas a nebojíme sa ich, pretože do našej práce vkladáme svoje maximálne úsilie a svoju prácu robíme poctivo a v tom budeme aj ďalej pokračovať. Hodnotenie našimi zákazníkmi a recenzie nášho eshopu nájdete na týchto porovnávačoch: Heureka.sk, Pricemania.sk a Najnákup.sk. Vo všetkých týchto porovnávačoch sme získali ocenenie: Overený resp. odporúčaný obchod.

PRI OBJEDNÁVKACH NAD 70€ JE POŠTOVNÉ ZADARMO.

Ak si u nás objednáte hračky nad 70€, nebude Vám poštovné účtované. Je už len na Vás či si vyberiete doručenie Slovenskou poštou resp. kuriérom DPD, či zaplatíte na mieste dobierkou alebo bankovým prevodom. Tovar Vám odošleme na naše náklady viď. obch. podmienky

PRI ĎALŠOM NÁKUPE ZÍSKAVATE ZĽAVU 3% (NUTNÁ REGISTRÁCIA)

Po dokončení Vašej prvej objednávky nad 5 EUR a v prípade, že ste zaregistrovaný dostanete automaticky zľavu 3% na ďalší nákup. Táto zľava musí byť nami aktivovaná (zvyčajne pár dní). Pri zadávaní ďalšej objednávky vám budú automaticky odpočítané 3% z nákupu.

SME STÁLE ON-LINE

Sme stále online a ak na nás máte akýkoľvek dotaz alebo sa chcete poradiť s výberom tovaru, ozvite sa nám e-mailom, radi Vám vyjdeme v ústrety. Viď. kontakty. Vaše otázky riešime ihneď, snažíme sa Vám odpovedať čo najskôr a nič neodkladáme na ďalší deň.

SME PLATCAMI DPH

Firmy si môžu naše daňové doklady pridať do svojich nákladov. Platiteľom DPH štát vráti zaplatenú DPH.

CHRÁNIME VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE

Naša firma rešpektuje zákon na ochranu osobných údajov. Neposkytujeme žiadne informácie tretím osobám a na Váš e-mail nezasielame žiadne marketingové informácie, ak neaktivujete službu Newsletter \“zasielanie noviniek e-mailom\“.

SME TU PRE VÁS A HLAVNE PRE VAŠE DETI.

Každý zákazník je pre nás dôležitý, vážime si ho a snažíme sa mu venovať našu maximálnu pozornosť. Hračkám rozumieme a na Vaše otázky odborne odpovedáme alebo pomáhame s výberom. Nie sme obchodný reťazec. Ku každému zákazníkovi pristupujeme ľudsky, ochotne a profesionálne. Za každú objednávku sme potom vďační.

Zdroj: www.originalnehracky.sk