OC Central

Adresa Metodova 6, 821 08 Bratislava Email infocentral@central.sk Telefón +421 2 321 151 21 Web www.central.sk

CENTRAL je najdostupnejším nákupným centrom v hlavnom meste.

CENTRAL je obchodným a spoločenským nákupnym centrom, ktoré sa nachádza priamo v strede hlavného mesta Bratislava. Hneď pred jeho bránami sa križujú dôležité dopravné uzly a autobusom, či električkou sa sem dostanete takmer z každého kúta. Aj preto je nazývané nákupné srdce Bratislavy. Diaľnica D1 ústi priamo v jeho susedstve. Na štyroch podlažiach s celkovou nájomnou plochou 36 000 m2 sa nachádza 120 obchodov, kaviarní a reštaurácií.

Kvalitné sú zastúpené aj služby, ako sú pobočky bánk, mobilní operátori, ZSE, BVS, či jSlovenská pošta.

Milovníci módy v CENTRALi nájdu obľúbené značky C&A, New Yorker, Liu Jo, Geox,  Deichmann, Palmers, ale aj Gant, ktorý tu otvoril najväčšiu predajňu na Slovensku a v Českej republike so sekciami Gant Man a Gant Woman. Nechýbajú ani predajne ako Pepco, Gerry Weber, Tezenis, Intimissimi, Calzedonia, Fann Parfumeries, Yves Rocher, NAY Elektrodom, dm drogerie, či Intersport.

 

Snímka obrazovky 2018-08-02 o 10.40.17

Milovníci módy v CENTRALe nájdu najväčšiu predajňu značky ZARA na Slovensku a jej najnovší koncept. Spolu so Zarou otvorili v nákupnom centre v najmodernejšom dizajne i značky Bershka, Stradivarius a Pull&Bear z portfólia svetového módneho reťazca Inditex. Svoje prevádzky majú v Centrale okrem Zary zastúpené i obľúbené značky C&A, New Yorker, ďalej Liu Jo, Geox, Salamander, Deichmann, Humanic, Carpisa, Tally Weijl, Palmers, Mango, ale aj Gant, ktorý tu otvoril najväčšiu predajňu na Slovensku a v Českej republike so sekciami Gant Man a Gant Woman. Nechýbajú ani Klenoty Aurum, predajne Gerry Weber, Tezenis, Intimissimi, Etam, Calzedonia, Fann Parfumeries, Yves Rocher, NAY Elektrodom, dm drogerie, ako ani Intersport, Adidas a mnohé ďaľšie.

Zdroj: www.central.sk