Oblečenie pre deti s motívmi disney a detské papučky

Adresa Baničova 22, Nitra Email nelinka.sk@gmail.com Telefón +421905280912 Web www.nelinka.sk

Internetový obchodík Nelinka ponúkajúci oblečenie pre deti s motívmi Disney a detské papučky.

Objavil sa nový prírastok na slovenskom webe pre mamičky, ktoré preferujú  nakupovanie cez internet.  Pokiaľ sa jedná o osobný prístup k zákazníkovi, Nelinka je v tomto  vskutku jedinečná, keďže komunikácia prebieha osobne, prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky.

 

Máloktorý internetový obchodík ponúka aj možnosť obhliadnuť si tovar zákazníkom a odskúšať si ho. Samozrejme takáto možnosť sa ponúka predovšetkým pre zákazníkov z blízkeho okolia Nitry, kde má prevádzku, prípadne okolo idúcich či cestujúcich. Táto skutočnosť nijako neovplyvní  možnosť  vrátenia tovaru do 7 dní v neporušenom stave bez udania dôvodu ako v bežnom internetovom obchode.

 

Kojenecké a dojčenské oblečenie

 

Obchodík sa zameriava  hlavne na oblečenie pre detidetské papučky rôznych modelov a strihov. Sortiment tovaru je zameraný predovšetkým na oblečenie s motívmi Disney, ale nájdete tu aj Šmolkov, Hello Kitty, Cars, Jahôdku, Spidermana a ďalších obľúbených rozprávkových hrdinov.

 

Detská obuv, ktorú tu môžete nakúpiť, je vyrábaná u renomovaných poľských výrobcov a spĺňa nároky na zdravý vývin chodidiel u detí. Sú držiteľmi viacerých certifikátov ako napr. „Európsky produkt – Zdravé chodidlo“. Papučky veľmi dobre využijete ako prezuvky do škôl, škôlok ale aj pre domáce pohodlie detí.

Zdroj: www.nelinka.sk