Narodeniny v McDonald’s®

Email Telefón Web

McDonald’s® organizuje vo svojich reštauráciách po celom Slovenku narodeninové oslavy. Deti čaká kopec skvelej zábavy, hier a súťaží s milou hosteskou, torta so sviečkami, obľúbené jedlo a malé darčeky.

Spýtajte sa svojich detí, ako si predstavujú najlepšiu narodeninovú oslavu. Možno Vám odpovedia: „Ako v McDonald’s®!“ A nebude to prekvapenie. Slávime s deťmi už desiatky rokov a ich rozžiarené oči nám hovoria, že sa im u nás páči. Na oslave je všetko, čo si prajú: kamaráti, torta, darčeky, hry a obľúbené maškrty. Preto deti narodeniny u nás milujú. Milujete ich aj Vy – rodičia – a takisto my všetci v McDonald’s®. Rozdávať radosť je predsa to najkrajšie!

 

Ako sa oslavujú narodeniny v McDonald’s®?

Deti sa majú naozaj na čo tešiť. Čaká ich hodina a pol skvelej zábavy, hier a súťaží s našou milou hosteskou. Ale takisto narodeninová torta so sviečkami, obľúbené jedlo od McDonald’s® a malé darčeky pre všetkých detských účastníkov.

 

Koľko oslava stojí?

Základný poplatok za každé dieťa je 2 € a oslava sa organizuje minimálne pre päť detí. Okrem torty pre všetkých a Happy Meal™ pre oslávenca sa ďalšie jedlo hradí osobitne. Deti si tak môžu vybrať presne to, čo im chutí. Pokiaľ si chcete vopred spočítať, koľko vás oslava u nás bude stať, využite našu narodeninovú kalkulačku.

 

Ako oslavu objednať?

Vyberte si reštauráciu, ktorá je pre vás najvhodnejšia a organizuje narodeninové oslavy, a kontaktujte náš personál. Dozviete sa všetky potrebné informácie, oslavu objednáte a dostanete od nás veselé pozvánky na párty pre svojich narodeninových hostí.

 

Zoznam reštaurácií s narodeninovými oslavami

Bratislavský kraj: Lamač, Rožňavská, Račianska, Danubia (Panónska cesta), Avion – IKEA (Ivánska cesta)

Košický kraj: Košice – Plaváreň (Protifaš. bojovníkov)

Nitriansky kraj: Bratislavská cesta

Prešovský kraj: Vihorlatská

Trenčiansky kraj: Ul. Olympionikov, OC Laugaricio (Bela)

Trnavský kraj: Hlboká ul.