Narodeniny v Gašparkove | Bratislava

Email Telefón Web

Gašparkovo divadlo má v ponuke narodeninových detských osláv tri balíčky. Potešte deti bábkovým predstavením, maľovaním na tvár a ďalším programom!

Privedťe k nám Vaše deti a my sa o ne postaráme s radosťou, vtipom a kreativitou. Vaše dieťa zažije v Gašparkove narodeniny, na ktoré iste nezabudne. Organizujeme oslavy od A po Z.

Detská oslava začína po zvítaní detí s oslávencom, nasleduje bábkové predstavenie, maľovanie na tvár, potom gratulácia, vrchol oslavy: torta + pitie a hned po krátkom oddychu pri jedení štartuje detský program : hry, súťaže, pinata, (disco, poklad, kúzelník…) darček z Gašparkova, ukončenie.
O Vaše deti sa postará zodpovedný kvalifikovaný tím mladých ľudí so skúsenosťami práve s deťmi. Naše víly – animátorky Hanka, Baška a Lenka zabavia a postarajú sa o Vaše deti, počas bábkového predstavenia náš profesionálny herec vtiahne deti do sveta rozprávok. O skvelú oslavu Vašich detí sa postará naša manažérka Zuzana. Samozrejmosťou v Gašparkove je sociálne zázemie.
Ponúkame Vám tieto balíčky:
 1. Balíček č.1 – dvojhodinový (od 250 €)
  Oslávenec – narodeninová maska (dievča – víla, chlapec – pirát)
  Výzdoba – miestnosť vyzdobená lampionmi, balonmi ….
  Foto – oslava nafotená a CD zašleme
  Darček – pre oslávenca aj pre ostatné deti
  Pozvánky – poslanie v elektronickej podobe
  Predstavenie – bábkové divadlo cca 30 min
  Torta + pitie – podľa Vášho výberu
  Maľovanie na tvár pre všetky deti
  Súťaže a hry – vedené našimi animátorkami
  Pinata – výborná detská zábava
 2. Balíček č.2 – 3 hodinový
 3. Balíček č.3- 4 hodinový
Oslavy ponúkame dievčenské a chlapčenské:
Dievčenské: Barbie, Malá morská víla, Mickey Mouse, My little pony, Včielka Maja, Hannah Montana alebo aj podľa Vášho želania.
Chlapčenské: kovboj, Cars, Simpsons, Harry Potter, Superman, Shreck aj mnoho ďalších
Set obsahuje: poháre, taniere, príbory,servítky, balony, korunka-maska pre bojovníka…)
Taktiež ponúkame špecialitky na oslavy (torty s jedlými obrázkami, sviečky s farebnými plamienkami, sviečka spievajúca Happy Birthday, lampiony šťastia a mnoho ďalších)
Ak sa Vám naša ponuka páči a chcete pripraviť pre Vaše dieťa výborné narodeniny, zavolajte alebo napíšte nám vopred (min. 2 týždne pred oslavou).