Narodeninové párty v ateliéri keramiky Rena | Bratislava

Email Telefón Web

Chcete pre svoje deti zaujímavú narodeninovú párty? Atelier je zameraný na výtvarnú tvorbu – kreatívny proces. Preto aj narodeninové párty sa nesú v tomto duchu v snahe vrátiť tvorivý proces do života človeka – dieťaťa.

Chcete pre svoje deti zaujímavú narodeninovú párty? Náš Atelier je zameraný na výtvarnú tvorbu – kreatívny proces. Preto aj narodeninové párty sa nesú v tomto duchu v snahe vrátiť tvorivý proces do života človeka – dieťaťa. Radosť z modelovania spolu s kamarátmi, je pre deti nezabudnuteľný zážitok.

 

Oslava narodenín je vlastne oslava života – narodenia, preto je dôležité, aby na ňu boli pekné spomienky. Vymodelované dielka sa po vysušení vypália v keramickej peci. Deti si ich môžu zobrať domov alebo si môžu prísť neskôr dokončiť – naglazovať, po vzájomne dohodnutom termíne /2h/ dieťa – 7 € /. Naglazovaná keramika ide znovu na výpal. Hotové dielka malým keramikom, tak vždy budú pripomínať oslavu narodenín. Deti si môžu aj zatancovať. Maximálny počet na párty je 12 detí. Konkrétny program, v dĺžke trvania párty 3 hod., občerstvenie a cenová kalkulácia sa určuje individuálne po vzájomnej dohode.

 

Prosím záujemcov, aby si pozorne prečítali pravidlá pre narodeninové párty uvedené nižšie v odkazoch a písomne /mailom/zaslať objednávku so súhlasom. /Áno, súhlasím s pravidlami./
Párty si môžete objednať: makarova.renata@gmail.com, 0905 831666 alebo katy.vargova@gmail.com, 0903 216 372.

Cena sa hradí vopred bankovým prevodom po vzájomnom dojednaní všetkých náležitostí. Narodeninová párty sa koná bez účasti rodičov. Rodičia majú možnosť počas narodeninovej párty si posedieť napr. pri kávičke v okolitých reštauráciách.

 

Narodeninová párty v Atelieri:

  • práca / hra s hlinou – zážitok z tvorby všetok potrebný materiál na prácu + modelárske pomôcky
  • 1 x výpal v keramickej peci
  • občerstvenie /nápoje/
  • narodeninová torta /podľa dohody/
  • foto na CD
  • výzdoba interiéru
  • lektor

Atelier sa nachádza v kolónii nových rodinných domov, v príjemnom prostredí v Devínskej Novej Vsi.

Diela detí